Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiadó Albérlet/szoba stb....

Pissedoff kérdése:

Kiadó Albérlet/szoba stb. keresése? Nézegetem a hirdetéseket, de sajnos azt nem tudom hogyan lehet megállapitani hogy ki lett-e már adva vagy sem?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataim szerint nagyon hamar rá kell ugrani egy jó találatra, viszont rengeteg olyan hirdetést látok, amit már hónapokkal (néha évek is) ezelőtt adtak fel. Nincs se pénzem, sem időm pazarolni olyan telefonálásokra ami már régen ki lett adva, de nem vették le a hirdetést. Néha látok olyan weboldalakat is, ahol a hirdetés szürke ablakban van, fénykép sincs.... de nincs kiirva sehol hogy már ki lett adva...? Hogyan tudom ezeket a kellemetlenségeket elkerülni, hogy ne olyan hirdetést hivjak amivel már régen lekéstem? Valaki tudja pontosan, hogyan lehetek biztos abban hogy a kiado lakas még aktualis-e vagy sem?
2015. márc. 18. 06:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én fordítva csináltam.

Adtam fel hirdetést, megadtam az elvárásaimat majd hívtak.

2015. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, pont most fogalmazom a hirdetest a facbeook-ra. Talan mashol is megprobalom :-)
2015. márc. 18. 10:29
 3/6 kovpet ***** válasza:

1: akkora túljelentkezés van, hogy ez ma már nem menne szerintem.


Kérdező: egy normál lakás egy nap alatt elmegy ma még drágán is, tehát az 1-2 hetes (de még a pár napos) hirdetésekkel sem érdemes nagyon foglalkozni, nem hogy a hónapos-évesekkel.

2015. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"1: akkora túljelentkezés van, hogy ez ma már nem menne szerintem."


Ez nem így van, csak sokan semmit akarnak fizetni de luxust várnak.


Amikor én ugye feladtam a hirdetést, akkor nem válogattam, (persze volt 1-2 semmitmondó elvárásom)

de sokan nagyon el vannak varázsolva.


Pont a szomszédban volt kb. fél éve egy kiadó lakás jó pár hónapig üresen állt.

Tényleg a sza.....-hu....ért.

Mint ahol én lakom, az sem lett meghirdetve.

Aztán az ismerőseim közül kérdeztem elég sokakat, de mindegyik csak fintorgott.


Hááááááát, ők nem tudnak 1 havi kauciót fizetni, jaj, hát nem a belvárosban van, jaj, hát kéne füvet nyírni, és még sokáig sorolhatnám.


Valamit valamiért.

2015. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
írj e-mail-t a hirdetőnek, azt ha kiakarja adni, akkor válaszol. én is így csináltam, írtam többnek is, és csak egy jelzett vissza. És meg is kaptam az albérletet.
2015. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az email nagyon lassú.

Telefonálni kell, legfeljebb azt mondja már kiadta. Ne sajnáld rá a telefon költséget. Minimális költség.

2015. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!