Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten lehetséges olyan...

Budapesten lehetséges olyan kollégiumot találni, ahol egész nyárra lehet szállást foglalni, viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés
Több ilyen kollégiumot találtam, de ezekre csak kisebb intervallumokra lehet foglalni, és meglehetősen drágák is. Ha valaki esetleg tud olcsóbb lehetőséget (még ha nem is kollégium) az segítsen pls.

2015. ápr. 13. 12:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy diák vagyok. (a kérdező)
2015. ápr. 13. 12:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyetemi kolikat ki szokták adni a nyárra, úgy tudom nem csak az adott egyetem hallgatóinak, hanem mindenkinek, pl ELTE kolik, Kodolányi - azt hiszem ezeket láttam 2 éve. De oda is kell jelentkezni - időben -, kérdezz utána náluk.
2015. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Corvinusnak is van olyan kollégiumi épülete (a Fehérvári úton vagy azon a környéken, ha jól tudom), amit nyáron is üzemeltetnek kifejezetten olyan diákok számára, mint te vagy.
2015. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

koliknak irj emailt

de nyaron piaci aron szoktak kiadni, nem annyi mint amugy a diakoknak!!

2015. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, küldök pár mailt.
2015. ápr. 20. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!