Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 77 kilós nő vagyok. Az esküvőm...

77 kilós nő vagyok. Az esküvőm kb.2 hónap múlva lesz. Naponta vagy két naponta tornázok 40-50 percet (has-comb-fenék, egész test átmozgatása) Este 6 után már nem eszek. Lehetséges lefogyni ilyen rövid idő alatt 5-7 kg-t?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 13:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

190 centi vagy vagy 130?

am kb 3-4 lenne ideális.

ezzel elkéstél

2015. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, simán. De minden nap legyen meg a 40 perc torna és ha lehet még legalább 30 p séta. Vagy ha ez nem megy, hétvégéken minimum egy fél napos kirándulás-túra. Délután már ne egyél szénhidrátot, gyümölcsöt se nagyon, max. 1 db-ot. Vacsorára savanyú káposzta, savanyú uborka sovány hússal vagy körözöttel. Akkor menni fog, sok sikert.
2015. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Szerintem nyugodtan eddz többet, és 6 óra előtt jól válaszd meg, hogy miket eszel! :)
2015. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Egyébként 170 cm vagyok.

2015. ápr. 7. 13:48
 5/20 anonim ***** válasza:
27%
A leírt mozgással nem. Naponta legalább 2 óra nagyon intenzív mozgás. Önmagában nem számít, hogy este 6 után nem eszel, számolni kell a kalóriákat, napi 1200-1500 bevitel ajánlott.
2015. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
0%
Ha van rá lehetőséged ússzál, egyél sok rizst meg halat.Mi 2 hét alatt fogytunk kb 4 kilót igy
2015. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Sok rizzsel tömeget növelni is szoktak :D
2015. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

egyel sok rizst aztan meg nehezebb leszel :))))


A kajat is rendbe kell tenni, pusztan a "6 utan nem eszek" varazslas nem jelent semmit.


Amugy heti 1 kilo realis ha jol csinalod.

2015. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%

ez az este 6-os egy fa...g! mindnehol le van írva

most kértek meg? ja nem, csak most jutott eszedbe

max koplalsz, aztán majd lagzin bekajálsz, rosszul leszel és utána duplája jön vissza!

2015. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Igen,lehet,de nagyon nagy kitartással. Rengeteg folyadék,elsősorban víz. Alacsony cukortartalmú gyümölcs,mellé zöldség. Húsnak szárnyas és hal. Leginkább grillezve,párolva,vagy sütőzacskóban. Cukrot steviára kell lecserélni,nem az édes ízt teljesen kiiktatni :D. Mozgás legyen nagyrészt kardió,de kis súlyokkal nagy ismétlésszámban erősítés is kell,hogy ne löttyedj meg.


Jó minőségű feszesítő testápolót is használj,hogy a bőröd szép legyen. Ebben az infraszauna sokat fog segíteni.


Én 30 kilót fogytam 8 éve R.Rékával és a leírt kajával. Ha teheted nézz szét az Update boltban is. Semmi bajod nem lesz,ha most egy kicsit drasztikusabban állsz neki a dolgoknak,viszont utána életmódváltás!! A fent leírtakkal nem lesz nehéz. De fontos lesz,mert gondolom majd babát is szeretnél és terhesen sem mindegy mennyit hízol. A nagyszájúaknak,akik szerint akkor szép egy kismama,ha hájas és gurul,nincs igaza.A babának sem a zsír kell,hogy növögessen. De ez más téma.



De ne csak a súlyodat nézd! Én 174 cm és 74 kg vagyok,3 hónapja szültem. Zsír nincs rajtam,a ruháim S-es méretűek, keményem sportolok és az izom ugye nehezebb,mint a zsír. Szóval nem biztos,hogy a 77 kilód az gáz,ha te is ilyen vagy.

2015. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!