Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg lehetséges...

Szerintetek tényleg lehetséges, hogy csak 15000 a rezsije az egész lakásnak, plusz a vízfogyasztást ára?

Figyelt kérdés

Mert ezt írják, de elég nehezen tudom elhinni.


Előre is nagyon köszi a válaszokat!


[link]


2011. okt. 25. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze! Ez csak 30nm. Mért, mennyit vársz?

Az mondjuk lehet, hogy a kábel tv meg az internet nincs benne.

2011. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sőt, mivel ha jól látom külön álló ház, így valószínű közös költség sincs. Akkor ami benne van az a fűtés, villany és szemétszállítás. Gondolom.

Szerintem ez reális ilyen kis garzonra.

Néhány évvel ezelőtt a testvérem lakott egyetem alatt egy másik városban. Ő egy 40nm-es társasházi tömbfűtéses lakásban lakott. Tehát a fűtés nem volt szabályozható, közös költséget is kellett fizetni és vízóra sem volt a lakásban. Igaz, hogy ez már pár éve volt, de ő sem fizetett még a leghidegebb téli hónapokban sem 20-25e-nél többet minden költséggel együtt.

2011. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alap rezsi lehet,mondjuk igen valószínű,hogy tv,net,és egyéb "luxus" nincs benne,közös költség meg ugye nincs,tehát villany,csatorna,szemét,és fűtés,igen lehetséges.

Bár az nekem nem derül ki,hogy mivel fűt.

2011. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!