Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest: Hol érdemes?

Budapest: Hol érdemes?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, a fővárosba szeretnék felköltözni egy jobb élet reményében.Szeretném, ha megosztanátok tapasztalataitokat, hogy mely területeket, kerületeket érdemes elkerülni, illetve hol érdemes albérletet keresni?Számomra a fő szempont a megfizethetőség, és a közbiztonságilag rendezett környék.Nem vagyok tehetős ember, egy átlagos felszereltségű, egy szobás kis panellakásban gondolkodom.

Az is érdekelne, hogy van-e esély arra, hogy számlaképes albérletet találjak belátható időn belül?

Köszönöm előre is a válaszaitokat, tanácsaitokat!



2015. ápr. 17. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

11. kerület. Van sok panel, drágább, mint a pesti meg óbudai telepek, de talán havi +10 ezret megér, hogy szinte teljesen C populáció-mentes.

Kelenföldi lakótelep / Bikás park, Őrmező, Fehérvári út(ez utóbbi kicsit pusztultabb). Ezeknek a tömegközlekedése elsőosztályú.

2015. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:

Ha teheted, akkor a munkahelyed közelében keress. Sokat megspórolsz a közlekedésen, időben is meg pénzben is.


Van számlaképes bérbeadó, de nem túl sok. Miért kell a számla? Fizeti a munkahelyed? Csak mert olcsó is és jó is és számlás is... hát a mostani helyzetben ez nem lesz egyszerű.

2015. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves kérdező.

Megkérdezhetem ,hogy hány éves vagy és milyen nemű?

Csak mert én hölgy albérlő-lakótársat keresek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok__..

2015. ápr. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitokat!

Elsőnek:Köszönöm, mindenképpen informálódom még akkor a 11-es kerületről.Eddig, amit még többen dicsértek itt ott, az a 14, 15.Ezekről mi a véleményetek?

Másodiknak:Igen, majd a közelben lenne jó keresni, de ha kell inkább utazom többet kicsit, mint hogy olyan környéken lakjam, ami veszélyes.Azért kellene a számlás albérlet, mert ezekhez lehet igénybe venni támogatást.Egy frissen felköltözött embernek ez hatalmas segítség lenne a kezdetekben.

Hármasnak:Férfi vagyok egyébként, és másodmagammal akarok majd felköltözni, de azért köszi a felajánlást!

Hálás lennék, ha mások is megosztanák a tanácsaikat, minden apró-cseprő infó hasznos lenne!Köszönöm!

2015. ápr. 18. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!