Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek Budapesten lehet...

Szerintetek Budapesten lehet találni 35 ezer ft-ért albérletet diáknak? Rezsivel együtt. Különszobát.

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm és ezt ajánlotta nekem (Zuglóban, 3 villamos körül), csak még nem voltam sose albis, mert kollégiumban vagyok mivel sokkal olcsóbb. 6000 ftomba kerül csak. Lassan vége a sulinak és maradni szeretnék pesten nyári szünetben és jövőtől albiba csak félek hogy ha nem élek a lehetőséggel később megbánom.

2015. ápr. 19. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,de azt ne felejtsd el hogy a tulaj is ott lakik majd veled,és marhára alkalmazkodni kell hozzá.Nem éjjel járkálni haza,meg ilyenek.Nem költöznék ilyen helyre.Inkább társulj be fiatalokhoz,böngészd a hirdetéseket.
2015. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mtke ***** válasza:
0%
A Kerepesi úton láttam ott 30 volt egy garzon keress garzonlakás Budapesten
2015. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
HA nem ragaszkodsz a belvároshoz,panorámához,új építésűhöz, akkor 35-40-ért igen. A Facebookon van egy rakás albérletes csoport,tele hírdetésekkel.
2015. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rezsivel együtt nem nagyon találni ennyiért, vagy nagyon jól ki kell fogni. Ha akad is akkor az 7-8 négyzetméteres kis lyuk szokott lenni.


Rezsivel együtt a szobák 40-45 körül szoktak lenni, amik már vállalhatóak. Nézd meg a szobát, egy próbát megér, az ismerőssel együtt lakásnak lehetnek hátrányai meg előnyei is.

2015. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!