Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Idegenekkel vagy idősekkel...

Idegenekkel vagy idősekkel milyen együtt lakni?

Figyelt kérdés

Sajnos barátnővel és pasival nem tudok összeköltözni (mert pasim nincs barátnőm pedig a barátjával lakik).

Egyedül nem tudnék fenntartani egy lakást így más nem jöhet szóba. Tapasztalatok ezen a téren? 23/L


2015. márc. 10. 19:46
 1/3 anonim válasza:
100%
Idegenekkel akár jó is lehet vagy semleges. Idősekkel 100% hogy rossz, bár azt még nem próbáltam. 25F
2015. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Én idegenekkel laktam régen nos még a lepedőt is kilopták alólam.Idősekkel meg azért nem jó mert hozzájuk kell alkalmazkodni.
2015. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem költöznék össze idegennel, számomra túl nagy lenne a kockázat - bár ha nem jöttök ki, legfeljebb kiköltözöl...

Időssel is embere válogatja. Ha nem telepszik rád, és nem akarja beosztani az életed és "megnevelni", akkor még akár jobb is lehet bizonyos szempontokból, mint egy kortárssal:

- nem zajos (hacsak nem süket és nem bömbölteti a TV-t és nem jár ki a konyhába / fürdőbe ötször egy éjszaka alatt

- nem hív fel késő estére haverokat, nem szervez hajnalig tartó bulit:)

- kisebb a valószínűsége, hogy eleszi a kajád:)

- sokat van otthon, "őrzi a házat"

- komolyabban veszi a fizetési határidőket, nem bulizza el a rezsire valót...


Persze veszély, hogy ha segítségre / társaságra lenne szüksége, akkor te lennél leginkább kéznél...

2015. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!