Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten keresek albérletet...

Budapesten keresek albérletet fiammal. Kis lakás -30 nm vagy az alatti- kéne, alacsony bérleti díjjal. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Egy közvetítő iroda szerint 70. 000 alatt ne reménykedjek, mert gyerekkel vagyok. "Egyedülállóknak" 30-40-ért is van. Szerintetek ez normális? Ha párom is lenne, akkor már 120. 000 lenne a bérleti díj? :D

2015. ápr. 20. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Irreálisan magasak az albérleti díjak! Semmi sem indokolja ezt a magas díjat, hiszen még infláció sincs!
2015. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom, hány éves a fiad. De ha 10 év alatti, akkor megpróbálhatsz egy olyan albérletbe menni, ahol diákok laknak, és kibérelsz oda egy nagyobb szobát ketten a fiaddal. Így megoszlanak a bérleti díjak költségei. Tudom, hogy ez nem a legideálisabb, de lehet, hogy átmenetileg egy ilyennel is megbarátkozhatsz egy ideig.
2015. ápr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kovpet ***** válasza:

Jelenleg Budapesten NINCS 30-ért kiadó lakás, csak baráti alapon, de ennyiért talán még úgy sem. Sem gyerekkel, sem egyedül, sem sehogy. Még 40-ért sem nagyon van, esetleg nagyon lepukkant.


"Szerintetek ez normális?"


Szerintem a fizetések mértéke a nem normális, nem a lakások bérleti díja. Amúgy meg nyilván azért ilyen az árszint, mert így árazza be a piac a terméket. Ha nem lenne elég bérlő és több kiadó lakás lenne, akkor nem lenne ilyen magas az ár.

2015. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


...és még vagy tíz hasonló hirdetést találtam. Akkor most van ekkora lakás ilyen áron, vagy nincs?

Felhívtam párat, már ki vannak adva.

Az egyik ingatlanirodás nő ,akitől megkérdeztem, hogy hasonló méret-ár arányú lakást tud-e még ajánlani nekem, szinte felháborodott hangon válaszolta, hogy nincsenek ekkora lakások ilyen áron. Ugyanakkor ők tették föl a hirdetéseket, csak éppen már ki vannak adva a lakások.

Most akkor ezt hogyan kell értelmezni?

Van, csak nem nekem? Vagy a hirdetés fölkerülésének percében kell "lecsapni"? Vagy a "haverok" kapják meg ezeket? Ha lejárt a hirdetés, miért nem veszik le a honlapról?

2015. ápr. 21. 12:23
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Csalihirdetés.


Ahol nem lehet annyit keresni, hogy fizetni lehessen a lakhatást, onnan lépni kell. Budapest mindig is irreálisan drága volt az utóbbi 15 évben, ez a helyzet most csak tovább romlott.

2015. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak az ilyen hirdetések, hogy ráhapj, ahogy előttem is írták. Aztán majd ajánlanak 50 plusztól ugyanekkora nagyságú ingatlant. A helyedben nem ragaszkodnék csak az irodához, nézegess magánszemélytől is lakást. Az alábbi oldalon sok apróhirdetéses oldalt találsz, sok sikert, de negyvenezren (plusz rezsi) alul nem igen találsz, de hátha...


[link]

2015. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*ráharapj
2015. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van egy rakat kamuhirdetés! Én eladó lakást keresek és állandóan belefutok ugyanazokba a csalikba, gondolom albérletnél ugyanez a szitu. De 30-40-ért kb csak szoba van.
2015. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mi ketten bérkünk 65000 Ft-ért egy 35 nm lakást Bp-n, kb fél óra a belváros BKV-val.
2016. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, az nem enyhén drága:( Merre van, Újpest, Kőbánya, legalább nem gázos a környék?


Mi Budapesten belvárosban, 1,5 szobás, 53 nm3-es lakást 80000 + rezsiért bérlünk hárman.

2016. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!