Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest 8. kerület, Bacsó...

Budapest 8. kerület, Bacsó Béla utca mennyire gázos?

Figyelt kérdés

#Budapest #albérlet #bacsó béla utca
2015. máj. 11. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ilyen Vasember ruhád, akkor nem lesz bajod.
2015. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Bírom az ilyen kérdéseket... otthonról nem fogod megtudni. Nyomás, sétálj rajta végig, és meglátod.

Ha ott akarnál lakást bérelni, akkor többször menj el oda, nézd meg a lakást többször, és a kiválasztott háza lakóanyaga iránt érdeklődj alaposan a közös képviselőnél és a házban.

Mégis honnan tudhatnánk mi innen ezt fejből?... Vagy gondolod, hogy találsz itt valakit, aki abban a házban lakik, amiben a iinézett lakás van - anélkül, hogy megírtad volna, melyik ház az?

2015. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értékelem a kirohanásodat, nyilván tudod hogy milyen kontextusban vagyok amiért kiírtam ezt a kérdést, pontosan tudsz mindent rólam, és így tudatlanul is belémkötsz. Jöhetsz azzal, hogy "Akkor miért nem írtad le", azért nem, mert nem lényeges a kérdés megválaszolhatóságának szempontjából. De ha már szóba került, egy lengyel ismerősöm szeretne albérletet Budapesten, és megkérdezte tőlem, hogy milyen környék, de mivel én 70 kilóméterre lakok Budapesttől, remélem nem haragszol ha nem sétálok végig az utcán. Elsőnek ment a zöld.
2015. máj. 11. 19:48
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
De nemérted, nagyvárosban nincs ilyen, hogy milyen környék.:) Bent van a központban,közlekedésileg, életszervezésileg ezért nagyon-nagyon jó, de ha éppen egy kocsma fölött van, az isten irgalmazzon a felette lakóknak.:)
2015. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Az értékelésedből is látszik, hogy laikus a kérdésfeltevés, mert az 1. válasz is kb. 70 km távolról jött, én pedig ma 2x is végig mentem a Bacsó B. utcán.

Lakást nem így kell választani.

2015. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: "Ha van ilyen Vasember ruhád, akkor nem lesz bajod."

Kérdező: "Elsőnek ment a zöld."

Vagyis a zöldségekre jár a zöld.


Nyócekeres vagyok, de a fentiek után már nem fogok véleményt mondani az utcáról.


Egy kicsit más: laktam a Garay utcában (Keleti pu. közelében, kb 15 éve) kocsma felett, erre volt pénzem. Nem bántottak, betörés, autófeltörés nem volt. Átköltöztem Zuglóba az Abonyi utcába, (négyzetméterárak kb. a duplája), így valóban olyanok laktak ott akik ezt megengedhetik maguknak. DE: mindkét szomszédomat felnyomták, nekem azzal volt szerencsém, hogy szomszédom hazaérkezett, megzavarta a betörőt, így hozzám már nem jutottak be. Ezt követően több szomszédomhoz is betörtek, egy alkalommal rohamrendőrök (talpig beöltözve) kérték, hogy engedjem be őket, mert valamely lakót el kell fogniuk. A testvérem autóját feltörték, de másnak is. A Garay utca be volt kamerázva, Abonyi nem. Az Abonyi utcából költöztem a nyóckerbe és nem bántam meg. Mellesleg a nyócker is be van kamerázva ...

2015. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bamboo94 válasza:
48%
Áhhh nem rosszabb mint a Hős utca :D Tolvajkergetők pls :D :)
2015. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Áhhh nem rosszabb mint a Hős utca :D Tolvajkergetők pls :D :)"


Az a X. kerületi részéről írsz, nem a VIII. Teljesen más a kettő!

Ha már nyócker akkor könnyű rossz részt mondani, de neked ez sem sikerült.

Ülj le 1-es! Bocs nem, ebben a topikban az ilyenek kapják a zöldet!

2015. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es! Látszik, hogy a környéken se jártál soha! Pont a nagyvárosban van az, hogy milyen környék? Én itt nőttem fel: és a Víg u., Népszínház u., Rákóczi tér övezi, ami extra gáz! És én jártam az utcákat 10 éven át, úgyhogy tapasztalat! És piszkosul nem a kocsma a meghatározó, hanem az, hogy mi van este kimész az utcára! Kocsma fölött max. zaj van, de ezen a környéken
2015. máj. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es vagyok a vége lemaradt: ezen a környéken a főútról én nem térnék le!
2015. máj. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!