Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Biatorbágyon fokok dolgozni....

Biatorbágyon fokok dolgozni. Hol keressek albérletet?

Figyelt kérdés
A párommal hamarosan Pestre szeretnénk költözni. Egyelőre biztosított a szállásom, de szeretnék minél előbb saját házat/garzont/lakást, tehát hogy ne kelljen közösködni. Minél olcsóbban, de nem túl lepukkant helyen. Nem vagyunk túl igényesek, apróbb befektetések is szóba jöhetnek, ha a környék, illetve az út a munkahelyre megfelelő. Mely településeken keresgéljek?

2015. jún. 15. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Budaörsön, vagy a XI.kerületbe keress.
2015. jún. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha Pestre szeretnél költözni, akkor szívás Biatorbágy. Még az M0-al is minimum 1 óra. Inkább a budai oldalban gondolkozz vagy magán Biatorbágyon. Az egyébként sem rossz, vannak olcsóbb (régi) részei is nem csak burzsuj.
2015. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félreérthetően fogalmaztam, a budai oldalra gondoltam, csak elkapkodtam a kérdés megírását.:) Mindenesetre a lényeg lejött, köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 16. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a munkátok Biára köt, akkor jobb ott élni. Ha meg hétvégén bejöttök a városba szórakozni, akkor az csak 10 perc, dugó meg akkor már nemigen van. Naponta viszont az a 2x 20 perc ingázás is felesleges csak azért, hogy budapesti irányítószámotok legyen. Annyi pénzbőlamennyiért Bián vehettek egy kockaházat, Budán még egy 2 szobás lakásra sem biztos hogy elég még Lágymányoson sem.
2015. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Félórás út is belefér, egyelőre nem tudom még, hogy a párom hol fog dolgozni, ő Szombathelyen van, csak később jönne a fővárosba, így én fogok albit keresni. De sajnos nem ismerem a várost, viszont nem vagyok kényelmes típus. Szeretem a természetet is, nekem tanya is jó lenne :D De tulajdonképpen mindegy, a lényeg, hogy ne verjenek agyon a délutáni váltásból hazafelé. Viszont nem fokok, hanem fogok. Fel sem tűnt eddig, mit írtam. :D
2015. jún. 17. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!