Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Olyanok véleményét várom akik...

Olyanok véleményét várom akik dolgoztak/dolgoznak külföldön.! Mennyire érdemes berendezni egy szobát?

Figyelt kérdés
Angliában élek és egy szobát bérlek, mennyire érdemes belakni,berendzeni? olyanra gondolok,hogy egy asztalra,székre,TV-re érdemes pénzt kiadni? nem nagy összeg,és lenne rá keret! vagy csak ha már lakást,házat bérlek teljesen akkor gondolkodjak ezen? Hosszú távra tervezek itt! Ti hogy csináltátok? köszönöm
2015. jún. 29. 01:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 3 évet éltem UK-ban, ebből 2 évet szobában, utána lakást béreltünk. Szerintem hosszú távon nem lehet együtt lakni idegenekkel, mindenki jön-megy, változnak a lakótársak, mindenkihez nehéz alkalmazkodni. Ezért szerintem nem nagyon érdemes egy szobát így berendezni, persze ez az én véleményem.
2015. jún. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!