Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Végzős gyógymasszőrként hogy...

Végzős gyógymasszőrként hogy lehet bekerülni wellnessbe, fürdőbe, kórházba? Hogy érdemes jelentkezni, és kb mennyi fizetéssel lehet számolni nettó összegben? Pest megye/Budapest érdekel főleg, de már tapasztalt masszőrök véleményét várom első sorban.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 15:05
 1/4 A kérdező kommentje:
És általában milyen jogviszonyok vannak Wellness,Kórház,Fürdő. Egyéni/alkalmazott. Nettó bér? Időbeosztás..stb
2014. ápr. 4. 15:08
 2/4 anonim válasza:

Gellért szállóból ismerek masszőrt, vállakozó - régóta ott van, árat nem tudok, de nem keres túl jól.

Bocsi, csak ennyit tudtam, a többiek majd kiegészítik

2014. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehezen, vért izzadva illetve kihalásos alapon működnek. Fizetés közalkalmazotti bruttót kapod + ha van vendég/beteg aki ad valamennyit. Bár nem tudom, hogy kórházban mennyire van ilyen.


Wellnessbe csak tapasztalattal és nyelvtudással vesznek fel. Rengeteg ilyet végigrágtam annó, és kb mindenhol követelmény volt 2 év leinformálható gyakorlat és minimum 1 nyelv társalgás szintű ismerete.


Egyszerűbb ha van ismerős, aki betol. Kb mint bármilyen más szakmában.


Sok sikert!



Egy Pesti gyógymasszőr

2014. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a konkrét válaszokat! Akinek van még véleménye, tapasztalata írjon nyugodtan.
2014. ápr. 5. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!