Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti hogyan találtatok megfizeth...

Ti hogyan találtatok megfizethető albérletet vidéken?

Figyelt kérdés
Hol kerestétek? Ujságokban szinte semmi nincs, neten se, ismerősöknek szóltam de ők sem tudnak... nem tudom hol lehet találni egyáltalán. Hol a fenében hirdetnek az emberek?
2015. aug. 5. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez érdekelne engem is. Neten rákerestem, és szinte csak nagyobb városokban találni albérlet hirdetéseket.
2015. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon, nagyon nehezen. Vannak hirdetések, de elképesztően kevés s ha még egy motort is el akarsz helyezni, végképp siralmas a helyzet... Nekem 2 hely is összejött (az egyik ismerős által, a másik netes hirdetésre), de keservesen és az egyiket rögtön utána eladták, a másik pedig egy ilyen Z hőszigetelési kategóriájú volt, kegyetlen. Harmadikat egyszerűen nem találtunk, de örököltem s vettünk házat (az se volt könnyű, de építkezéshez kellett volna albérlet és telek, s ezt már nem sikerült elérni fél év alatt sem).

Fogalmam sincs, más hogyan csinálja. Igazán nem voltak nagy igényeink, kivéve az árat és a motor elhelyezését.

Igaz, Budapesten sem volt valami könnyű, de azért pár nagyságrenddel könnyebben ment (s persze jóval drágábban, de ott is az alján voltam árban. kevés pénzzel nehéz).

2015. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!