Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik a legkevesebb áramfelvé...

Melyik a legkevesebb áramfelvételű mobil légkondi, aminek nincs külső kivezetése, és nem fél millióba kerül, hanem elérhető ár, pici garzon hűtéshez?

Figyelt kérdés

ismerőséknek nagy házban fél milliós árértékű van, de ők fűtés miatt vették, viszont hűt is és 100 Ft-ot fogyaszt a hónapban..


nekem jóval olcsóbb kellene, és alacsony fogyasztású és mivel albérlet nem szeretném ha kivezetést szerelnének az erkélyre, ha költözöm, könnyen vihető legyen.


2015. aug. 7. 22:09
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy a légkondikról tanács is jöhetne, nem értek semelyikhez
2015. aug. 7. 22:13
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]

Olcsóbban nem lesz. Persze ez csak félmegoldás és kell hozzá egy fagyasztó.

Olyat keress, hogy "mobilklíma". Ez sem tökéletes, mert a csövét ki kell vezetni, ahhoz meg résnyire nyitva kell lennie ajtónak vagy ablaknak. De nem kell falat fúrni és ha költözöl elviszed.

2015. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy klímának nincs külső kivezetése, az hová teszi a meleget???

A klíma ugyanis egy hőszivattyú, a meleget egyik helyről elviszi egy másikra, jó esetben a házból a házon kívülre...

2015. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a hűtőszekrény sincs kivezetve, mégis hűt...
2015. aug. 8. 21:53
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ahogy vesszük: valóban lehűti azt, ami BENNE van, de ha megfogod a hátulján a hőleadó rácsot, az meleg lesz. Ezt a funkciót tölti be split klímánál a kültéri egység, a mobilklímánál pedig a kivezető cső. Az előző válaszomban mutatott háziklíma is úgy működik, hogy először a hűtőben készítesz jeget (amivel persze felmelegíted a hűtő helyiségét).
2015. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb a mobil klíma. Valahogy megkell oldani a meleg levegő kivezetést, és kész. Ezt utána költözéskor könnyen viheted magaddal. Én egy használaton kivüli kéménybe vezettem be a meleglevegőt, és majdnem tökéletes.
2015. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ötletes utolsó :)


most hallottam olyat, hogy van olyan, aminek tálcája van.

erről élemény?

2015. aug. 9. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!