Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Valaki tud esetleg helyet...

Gréti20 kérdése:

Valaki tud esetleg helyet biztosítani nekem az albérletében?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!:)

Tudom, hogy már maga a kérdés is kicsit szürreálisan hangzik, de jelen pillanatban nagy szükségem lenne egy kedves, megértő emberre. Fel szeretnék költözni Budapestre, viszont nincs sok megtakarított pénzem, így a lakbért és a többi anyagi dolgot csak az első hónap végén tudnám kifizetni, már ha létezik olyan ember, aki ebbe bele menne. Ahogy felmennék, egyből munkát keresnék, mert ahol jelen pillanatban élek, sajnos nincs munkalehetőség. Kilátástalannak érzem itt a jövőmet, és kérem senki ne jöjjön azzal, hogy menjek el dolgozni, hogy feltudjak költözni, mert itt tényleg nincs semmi álláslehetőség, és minél inkább telik az idő, annál jobban kezdem elveszteni a reményt:( szóval aki tudna segíteni ebben a nehéz helyzetben, vagy bármi ötlete, az mindenképp írjon, nagyon hálás lennék!:)

21/L



2015. aug. 21. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem találsz munkát?
2015. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kevés megtakarított pénzedből bérelj egy szobát, vagy keress munkásszállót.
2015. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először is keress munkát, ha találsz, akkor bérlej szobát, keress munkásszállót, vagy ingázz egy ideig, tudom, hogy baromi fárasztó, de 1-2 hónapig ki lehet bírni. Ha kicsit sikerül összeszedned magad, akkor már találsz kiadó szobát, ha addig nem. Ilyen feltételekkel, amit írsz csak rokon vagy nagyon jóbarát fogadna be.
2015. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És mi van ha lelépsz hónap végén, aztán valaki fizetheti utánad a számlákat? Vagy ha nem találsz munkát?


Vagy ha csak reálisan nézzük, nem valószínű hogy 1 nap alatt kapsz melót, eltelik 1-2 hét, akkor már csak kb fél havi fizut kapsz hó végén, és ott vagy hogy megint nem tudod fizetni a számlákat...

2015. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz most? Mi a végzettséged? Mihez értesz? Mit szeretnél dolgozni?
2015. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Dugni szeretsz?
2015. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mosogatni és takarítani? :D
2015. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ahogy felmennék, egyből munkát keresnék, mert ahol jelen pillanatban élek, sajnos nincs munkalehetőség."


OK. És ha nem találsz? Ha mégsem fizet annyit, mint amennyi kellene? Mi van, ha csak hónap végén találsz munkát? A kezembe vágsz kemény 1 heti fizetést? Mert ha már az elején elcsúszol a fizetéssel, akkor később már irtó nehéz lesz behozni a lemaradást minimálbérből. - Én ezért nem adnék neked albérletet.


Nem tudom hol laksz, de diákmunka garantáltan van mindenhol, abból meglenne a kaució és utána már nyert ügyed van Bp.-en, még válogathatsz is majd az albérletek között. Azt is érdemes átgondolni, hogy aki így előre kiad neked albérletet az vajon milyen állapotban/környéken van egyáltalán, mert nagyon gyanús a dolog...

2018. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!