Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ceglédiek! Várvagnál van...

Ceglédiek! Várvagnál van valaki? Sikerült sikeres pályázatot beadnia? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnénk a párommal egy ilyen lakást,ki is néztünk most egyet.De lenne pár tisztázatlan dolog ezzel kapcsolatban.

- Mit jelent az albérleti díjnál a plusz ÁFA?Annak mi az értéke?

- Mit takar a különszolgálgatás díja.Mi tartozik ide?Ezt kötelező fizetni?

- A munkáltatómnak köszönhetően nekem tartozásom lett a NAV felé,amit most részletekben fizetek.Viszont a páromnak semmi tartozása sincs sehova.Így az ő neve alatt szeretnénk kivenni,én pedig csak vele költözőként lennék feltüntetve.Ez így jó,vagy a tartozásomtól függetlenül én is lehetnék a bérbevevő?

Valamint kell igazolás hogy nem tartozik sehova

sehova.Ilyet hol kell szerezni?Meg ha én csak vele költözök,nem bérbevevő vagyok,akkor is vonatkozik rám?

- Valamint.Én azt hallottam,hogy x év eltöltése után egy ilyen lakásban,akár meg is lehet vásárolni.Ez tényleg így van?



2015. szept. 18. 11:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!