Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Jelenleg -nem elvakult-...

Elszivottcigaretta kérdése:

Jelenleg -nem elvakult- szemmel milyennek mondható a 8. kerületi Vay Ádám utca?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok,vidékről költöznék egy szintén problémás egyedekkel teli kisvárosból. Találtam egy teljesen jó albérletet-társulással bár ez lényegtelen- a fent említett utcában. A közlekedés szempontjából is jó lenne, de valljuk be megfordul a fejemben, hogy mennyire kell aggódni esténként akár. Nem elfogult válaszokat szeretnék, maradjunk a realitás talaján.

2015. okt. 1. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nezz itt korul. Szerinted milyen lehet...?

2015. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb része Budapestnek. Mivel összegeket nem írtál így nehéz megmondani tudnál e abból mást választani. Én nem mennék oda igaz szerencsére nekem nem is kell. De aggódnod nem hiszem hogy kellene. Mindenesetre ha dekoratív vagy s még reá is erősítesz a ruházatoddal beszólásokra számíthatsz bőven.
2015. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Napközben nincs mitől tartanod. Éjszaka a Népszínház utca lehet problémás éjfél után.


Jól ismerem az adott környéket.

2015. okt. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat. Masodik valaszolonak: A beszolason es atlag bamulason kivul szamithatok barmi kozvetlenebb probalkozasra a kinezetem miatt?


Harmadik: Max. heti 2x 10ora tajekaban mar hazafele mennek, azon felul nem maszkalnek ejjel/hajnalban csak a II. janos pal papa terrol az emlitett utcaig. Ilyenkor meg azert mas dolgozo, kulturalt ember is jar kint.Vagy csak magamat probalom meggyozni?!

2015. okt. 2. 08:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem este 9-10 körül menj arra sétálgass és nézd meg Te magad. A János Pál Pápa tér és Népszínház utca környékén sok rendőr szokott járkálni, ráadásul a környéket is jól bekamerázták.

Ha vészesnek találod akkor nem veszed ki.

Többször amikor este arra jártam kapucnis pulcsiban+bőrdzsekiben a rendőrök mindig basztattak és igazoltak (pedig 2 egyetemi diplomám van). Azóta barátnőm nem engedi meg, hogy azt a pulcsimat felvegyem :D.

2015. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kolbász válasza:
Én a Fecske utcában laktam majdnem egy évig, és sokat jártam a Népszínház utcán. Bár ha tehettem inkább a Bérkocsison mentem. Igaz, hogy sok arra a roma származású, de soha nem kötöttek belém. Persze volt, hogy kétes arcokat ki kellett kerülnöm. Az más kérdés, hogy miután elköltöztem a környéken állítólag lövöldözés volt.
2015. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én majdnem ott vettem lakást. (helyette a Baross utcában)


AMit én ott megnéztem, több kamerával ellátott ház volt, egészen normális. Előtte az V. kerben laktam évekig albiban, tudok hasonlítani. A ház rendben volt. Ha este 10-ig hazaérsz, nincs mitől tartanod. Az üzletek, vendéglátóhelyek is nyitva vannak.


Az V, keres házban gyakoribb vendég volt a rendőrség, mint mostani lakásomban.


A szomszédokat nézd meg, és ha a ház rendezett, akkor okés. Esetleg beszélj a közösképviselővel, és éjjel is nézd meg a környéket.

2015. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy meg mindegy, hogy esetleg a Népszínház utcán szól be egy roma (nme volt példa rá), vagy az 5. kerben részeg társaság (sok példa volt).


AZ biztos, hogy egy érdekes hangulata van ennek a résznek, de ha nem zavar, akkor nem kell félned. A rendőri jelenlét fokozott, nappal és éjjel is.


AZért javaslom, végszükség esetére szerezz be egy gázspray-t.


Szóval, ha erre van lehetőséged, akkor költözz nyugodtan.

Én hajnalban is járok egyedül, és még élek, és semmilyen gondom nem volt. (Vékony, szőke, nő, nem 100 kilós pasi)

2015. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem rossz környék.

Bár kicsit Kelet-európai hangulata van.(ez nem baj)

Én laknék ott.


Gázspray? Kis suhancok ellen biztos jó. Inkább vegyél egy fa seprűnyelet, majd vágd félbe fűrésszel. Evvel a "medvék" ellen többet érsz... Bár spray-ből is biztos ban erős is(magadon tudod tesztelni).

2015. okt. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!