Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy lehet gyorsan, olcsó...

Hogy lehet gyorsan, olcsó albérletet találni Budapesten?

Figyelt kérdés
Már egy ideje keresgélek, közigazgatási állás mellett max 45 ezret tudok rákölteni. Csak egy szobát szeretnék, de azokat is inkább 60 + rezsiért adják :( Van valakinek valamilyen technikája, hogyan tudnék találni jó albérletet? Adtam fel hirdetést, mindennap nézem a portálokat is.

2015. nov. 15. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Marmint 45+rezsi? Annyiert nincs szoba se?

Nekunk 45+rezsi egy masfel szobas lakas de évek ota itt lakunk. Jol felmentek az árak ha ennyiert mar szobat se talalsz.

2015. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rezsivel együtt tudok max 45 ezeret rászánni. De a legtöbb szoba viszont 45 plusz a rezsivel kezdődik, vagyis minimum 60 körül van havonta, annyi már nem fér bele sajnos.
2015. nov. 16. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rezsivel egyutt akarsz 45ert? Na az nem egyszeru. Esetleg valami munkasszallot keress.
2015. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is munkásszálló jöhet szóba ilyen áron.
2015. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két évvel le vagy maradva, kedves kérdező. El vagy tévedve a koordinátarendszerben...
2015. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:) nem vagyok eltévedve, csak reménykedem, hogy ennyiért is találnék szobát, csak egy kis szobát keresek, nem egy lakást, de nem tudok többet rákölteni. Előző héten megnéztem egy ilyen szobát, de nem neked adták ki :( túl sok a jelentekező.
2015. nov. 18. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ami ennyiért nem lepukkant környezetben van, azt percek alatt elviszik.
2015. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xswerdy ***** válasza:
külsőbb kerületekben próbálj meg keresni, szerintem ott nem reménytelen, még jó tömegközlekedésű helyen sem. Esetleg megpróbálhatsz eleve lakótársakat keresni, és együtt bérelni. Egy 3 szobásat találhattok 100 körül, 40 körüli rezsivel.
2015. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Aha tényleg nagyon könnyű manapság rendes/olcsó albit találni ennniért (amiket én láttam):


"Fiatal lányok lakta frekventált lakásban, félszoba kiadó fiatal diplomás,vagy egyetemista/főiskolás diáklány számára." (29+16 rezsi)

"Egy 16 nm-es és egy 6 nm-es szoba kiadó, havi 50000 illetve havi 25000 Ft-ért..." (25+25 rezsi +festés!)

"1+2 félszobás,gardróbos,étkezős berendezett,gépesített,modern lakásban 1 szoba kiadó lány részére." (30+13 rezsi)

"Újpest központhoz közel felújított, berendezett, jól felszerelt (mosógép, wifi, kábeltv) 72m2-es lakás legnagyobb szobáját két főnek, egy fiatal párnak vagy egyetemistáknak, szeretnénk kiadni. Ár 3o ezer + rezsi (1o ezer)/fő..." (30+20 rezsi)

Soroljam? A fele vagy csak Lányoknak/Pároknak kiadó, a másik fele meg felújításra/festésre szorul amit először még a bérlő szponzorál.. heheh. Sajnos a jelek szerint tényleg nem könnyű már ilyen olcsó albit/szobát találni pesten. (Bár én spec pont tudnék egy jót s olcsót Budapest XVI. jó részén ha vkit még érdekelne január valamikortól! ;)

2015. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!