Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest 9. kerülethez közel...

Budapest 9. kerülethez közel melyik a legjobb módja annak, hogy kevés pénzből tudjak ott lakni 5 éven át? Mennyi egy kis albérlet?

Figyelt kérdés

Felvettek az orvosira, jövőre kezdem, kolit szerintem nem kapok, mert 40km-re lakok onnan, azonban az oda-vissza utam 3 óráig tart, ami szinte teljesíthetetlen a sok tanulás meg lyukasórák mellett. Mindenképp egy közeli lakásra lenne szükségem.


Mennyiből lehet megélni minél közelebb mondjuk a Klinikák metrómegállóhoz?

Nézegettem albérleteket, olyat, ahol 2 szoba van így talán az egyik szobát ki tudom adni 20-25+rezsi feléért, de így is azt számoltam, hogy 70-80 ezer legalább lenne csak a lakhatás...

Vagy valamit rosszul néztem?

Valami jobb megoldást tudtok esetleg?

Kisebb 30m2-es lakásokat nem lehet bérelni esetleg rezsivel együtt 50 körül? Ennyit tudnék maximum biztosan kifizetni a lakásért...


Valami ötlet?

Még sosem laktam egyedül, nem tudom mit mennyire kell figyelembe venni...


2015. nov. 18. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Szobát bérelj,az olcsóbb.

2. Vannak kollégiumok,ahol lehet szobát bérelni bármilyen diáknak,azok még olcsóbbak.

3. Hostel. Sok olcsón ad ki szobát,ha leszerződsz velük hosszú távra és legalább fél/egy évet előre fizetsz. A nővérem így lakott 4 évet Debrecenben.

4. Szerez egy lakással rendelkező nőt/pasit. Én így laktam pesten a fősuli alatt.

2015. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A klinikák környéke, üllői út nem számít jó helynek, viszont vannak új építésű lakások, azok nyilván drágábbak. Ha mondasz utcaneveket, tudok segíteni, hogy melyiket kerüld el.
2015. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!