Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bejárás, albérlet, hogyan...

Bejárás, albérlet, hogyan lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, most lett meg az órarend nagyjából. Eddig úgy volt, hogy hagyom az albérletet és inkább bejárok, mert ugye leghamarabb 8-tól lehet óra, amikorra simán be tudok érni, ráadásul így több tízezer forintot tudnék spórolni, ami elég hangsúlyos. De most kiderült, hogy van egy órám, ami este 6-től 8-ig tart. (Van 2 óra, ami követi egymást, és csütörtökön 4-től 6-ig és 6-től 8-ig van, illetve a másik időpont kedden 6-től 8-ig és szerdán 6-tól 8-ig). Ez bekavar, mivel az utolsó buszom fél hétkor indul haza. Tehát ha ez az egy gyakorlati óra nem lenne, minden a legnagyobb rendben lenne, hiszen van nap, amikor be sem kéne mennem (pont a hét közepén, szerdán). De így nem tudok hazamenni. Fontos lenne, hogy bejárós legyek, mivel már voltam középsuliban, szerettem is, meg sokkal olcsóbb, mint albérletbe menni, akár valaki(k) mellé, meg azért csak hazajárnék. Ti mit tennétek a helyemben, mit lehet ilyenkor tenni? Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 6. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora távról kéne bejárnod?
2012. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
60 km, kb. 3 óra oda-vissza, de járnak buszok óránként.
2012. szept. 7. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Azokon a napokon nem tudnal egy baratnal aludni? Meg akar ugy is, hogy minimalis penzzel beszallsz a rezsijebe?


Illetve nincs ismeros aki kocsival elmenne erted? Bar nem tudom a benzinarak mellett ez mennyire erne meg neki, de lehet h ha fizetnel neki havonta x osszeget a benzinre, olcsobban kijonnel, mintha lakberre koltenel.

2012. szept. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon van, akinél tudnék aludni, mert akivel jóban vagyok, azok bejárósok, kolisok. Kocsit tudnék szerezni egy-egy alkalomra, de nem tudják garantálni, hogy mondjuk másik héten is el tudnak hozni. Plusz benzinpénz ugye nem olcsó. (Ugye illik azért 2-3 ezerért, ha nem többért tankolni, ha már odaadták.) De úgy oldom meg, hogy találtam egy kis kollégiumot, ami szállót is üzemeletet, itt 2600 Ft egy éjszaka. Egy héten egyszer ha itt alszok, akkor egy hónapban kijövök valamivel több, mint 10 ezerből. Ennyiből nem jönnék ki, ha albérletbe mennék, vagy ha a kocsi+benzinpénz variációt választanám. Ez tűnik a legjobbnak, nem?

Köszönöm a válaszod!

2012. szept. 11. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!