Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek manapság nehéz a...

Szerintetek manapság nehéz a kiadó ingatlanba rendes lakókat találni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nehéz, csak rosszakat könnyebb.
2015. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha odafigyelsz a pontos bérleti díj/rezsi elszámolásra havonta, s ha jól megnézed kinek adod ki, akkor nem. Bár, sajnos, mindig lutri, és nem árt ha adózol, ne legyen támadási felületed.
2015. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan nehéz, mint normális, korrekt albérletet. :)

Fél éve keresek, nem sok sikerrel.

A tulajok 90%-a borzasztóan el van szállva az árakkal, ráadásul kiskutyám van, ez mégjobban megnehezíti a dolgot. De kitartó vagyok.


Egy jól megfogalmazott, hivatalos szerződéssel elég jól be tudod magad biztosítani, hogy később se legyen gáz belőle.

2015. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem a nehézséggel van a baj, hanem a szerencsével. Sokszor ha valaki tökéletesnek tűnik is kiderül, hogy nem az. Én szerencsére szinte minden tulajnak szimpi voltam amíg lakást kerestem és baromira korrektnek is tartom magam, de szeretem ha ez oda-vissza működik. Ne akarjanak olyan valamit a nyakamba húzni, ami nem az én dolgom és ne járjanak hetente a nyakamba.
2015. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ az ingatlan tulajdonságaitól. Én egy elég jó helyen lévő, újszerű lakást adok ki, az ára ezt tükrözi is, így eleve szűri a jelentkezőket az ár meg a kaució. Korrekt szerződés kell és egy emberismeret. A jelentkezők kb 10%-a volt olyan, akinek szívesen kiadtam volna.
2015. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 xswerdy ***** válasza:
a rendes elég tág fogalom. Nekem eddig kb. 20-ból egy lakóval volt problémám.
2015. nov. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Nereida3 ***** válasza:
100%
Szerintem nem nehéz, de tisztázni kell a feltételeket. Pontosan, mindent, a legelején! Sokadik albérletem, eddig vagy a nyakamra jártak, vagy jött a ne fúrj, ne tedd ide, ne csináld ezt... én meg felnőtt vagyok, rendesen dolgozok, fizetek, és ÉLNI szeretnék, OTTHONBAN, berendezni, ahogy én szeretem. Ráadásul rendet és tisztaságot tartok, mégis volt olyan tulaj, aki szerint "lelaktam" a lakást, és nem adta vissza a kauciót... ja, és van egy cicám is, ami további nehezítő körülmény, pedig észre sem lehet venni, nincsenek szagok, nincs kosz... Most nekünk is szerencsénk volt, találtunk egy jó albérletet, nem is drága, cica is jöhetett, van erkély és bringatároló (ehhez a háromhoz ragaszkodtam), képeket is feltehettük. Korrektség oda-vissza, és emberismeret is kell szerintem... Fontos, hogy a tulaj se rászorulóként kezelje a bérlőt, mert sajnos van egy "neki a szar is jó lesz" felfogás is időnként. Pedig nem az én hibám, hogy a szülők nem tettek alám egy lakást és tisztességes munkával meg nem tíz év összegyüjteni a pénzt...
2015. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mostanában jobb ! Kevés a kiadó lakás , sok a bérlő tudsz választani , csak rajtad áll !
2015. nov. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%
A rendes lakónak sokkal nehezebb olyan ingatlant találni, ahonnan munkát kereshet és ráér akkor fizetni a kifejezetten olcsó rezsilakbértvagymit, amikor már talált munkát.
2015. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

# 9 !

Na az ilyet kell elkerülni .

Ha nincsen meló ott a hajléktalan szálló . Utolag fizetni , persze ,,,,, egy nagy vicc !

2015. nov. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!