Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A lakásom októbertől idén...

A lakásom októbertől idén szeptemberig ki volt adva albérletbe. Továbbra is jönnek a számlák és állítólag felszólító levelek a Magyar Telekomtól egy számomra teljesen ismeretlen hölgy nevére, akiről fogalmam sincs, hogy kicsoda. Teendő?

Figyelt kérdés
1. Ilyen esetben mit lehet tenni, hogy ez megszűnjön? 2. Az elképzelhető, hogy ha a hölgyet nem tudja utolérni a Telekom, akkor rajtam fogják behajtani a tartozást, mivel én vagyok a lakás tulajdonosa. Az utóbbit semmiképpen nem szeretném már csak azért sem, mert a lakás újra ki van adva albérletbe.

2015. dec. 17. 11:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nem az előző bérlő, fogalmam sincs, hogy ki lehet ez. De mindegy, vsz. úgyis az lesz, hogy az ünnepek után a férjemmel együtt bemegyünk egy Telekom szaküzletbe az egyik levéllel, és a tulajdoni lapommal, és kérjük ennek a megszüntetését.
2015. dec. 26. 13:59
 12/15 anonim ***** válasza:

NAlunk uynaez van jonnek a levelek. De mi a volt bérlőt nem érjuk el, lelécelt csomó tartozást itt hagyott. Azt hogy netet fizetett elő ide nem is tudtuk. Gondolom a kérdező is azért írta hogy veszekedesbe torkollna mert a bérlő lelécelt tőle tartozásokat hátrahagyva.

Kérdező van fejlemeny?

2016. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A bérlőnek én mondtam fel egyéb okok miatt. Most annyi történt, hogy bementünk a Westendbe lévő Telekom szaküzletbe, ahol kitöltöttek egy reklamációs adatlapot, amelyen pontosan feltüntettük, hogy mi a probléma, és hogy kérjük a mielőbbi kivizsgálását és megszüntetését. 30 napon belül értesítenek.
2016. jan. 25. 11:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi a kérdés, de érdekelne, hogy hogyan oldódott meg a dolog. Kérlek, írd meg, kérdező. Köszönöm.
dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
No?
dec. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!