Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Maradjunk vagy költözzünk...

Maradjunk vagy költözzünk vissza Magyarországra?

Figyelt kérdés

Májusban lesz 1 éve, hogy kiköltöztünk férjem után a 2 éves lányommal. Én otthon vagyok vele, mert a nyelv nekem nem igazán megy. Férjem dolgozott dec.3ig. Akkor ugyanis elküldték, mert csődbe ment a cég. Jelenleg segélyt kapunk.. Számolgattunk, az albérlet elviszi a fizetés vagy most épp a segély harmadát, a másik harmad az autóhitel,csekkek,fundamenta, és megmarad egy kevéske,ami épp elég, hogy megéljünk kint. Félre tenni egyáltalán nem tudunk. Jan közepén megyünk vissza Németországba, ha minden igaz lenne 3 munkalehetőség. Én szívem szerint inkább visszaköltöznék Magyarországra.

Budapesten lenne férjemnek is és nekem is munka! Az albérlet megoldott lenne.

Lányunk pedig bölcsibe vagy ovodába mehetne.

Ti mit tennétek?


2016. jan. 2. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Oda menjetek ahol jobban meg tudtok élni.

nem olyan nehéz ezt kiszámolni....

2016. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel te nem érzed jól magad külföldön, illetve nem megy a nyelv, így esélytelen, hogy ott találj munkát. Írtad, hogy mindkettőtöknek lenne itthon munka, így szerintem érdemesebb hazajönnötök, így te is dolgozhatsz és a férjed is, hiszen két fizetés mégis csak jobb, mint az egy. Úgy hírlik külföldön magasabb a fizetés de drágább a megélhetés is, de ezt nektek kell tudni, hogy melyikkel jöttök ki jobban, viszont a helyedben én mindenképp hazajönnék, hiszen ott nem fogsz tudni nyelv nélkül normális munkát találni.
2016. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!