Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Költözzek össze haverommal?

Költözzek össze haverommal?

Figyelt kérdés

Már több mint 10 éve vagyunk jó haverok, csak ő kisvárosba lakik 200kmre, és hát beszéltük hogy őt is zavarja már az ősök, és felköltözne,

Barátnő sajnos nincs, ha lenne vele laknék, egyedül meg nem akarok nagyon én se kiköltözni, azért így meg jobb lenne h lenne társaság, na meg akivel el lehetne járni helyekre, meg tudjuk dumálni a dolgokat sokan vannak hasonló helyzetbe ?


2016. jan. 6. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Végül is veszítenivalótok nincs.
2016. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az is igaz
2016. jan. 7. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismered a mondást: Lakva ismerszik meg a másik. Majd fél év múlva írd már meg, hogy sikerült. Remélem, jól.
2016. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én laktam egy barátnőmmel (csaj vagyok) és tök jó volt. Jelenleg az unokaöcsémmel lakok. Jól elvagyunk, sokkal jobb így, mintha valami idegennel élnék. Egyedül nem tudnék finanszírozni egy albit Budapesten, ő sem. Mindketten jól járunk, nem szólunk bele egymás életébe, még is itt vagyunk egymásnak, ha valami van!

Szerintem neked sincs vesztenivalód.

2016. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, Köszi a válaszokat! hát akkor meg próbáljuk
2016. jan. 8. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!