Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit tegyek, ha túl zajos...

Mit tegyek, ha túl zajos helyen van a kollégiumi szobám, de nem szeretnék elköltözni?

Figyelt kérdés
Folyton szól a zene az alattam lévő létesítményből és emiatt már tanulni se bírok. Szobát cserélni egyelőre nem szeretnék, mert nagyon jó helyen van, csak ez a zaj ne lenne. Füldugóval érdemes próbálkozni?

2016. jan. 12. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy pár ipari füldugó - vagyis amilyent az épitkezéseken is használnak a munkások- megvan 100 Ft alatt. Veszteni nem veszthetsz vele, de túl nagy csodát se várj tőle. Néha furcsán tud viselkedni, az emberi beszédet kevésbé szűri ki, mint mondjuk nyitott ablak melletti alvás esetén a madárcsicsergést vagy a forgalom zaját.
2016. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a dugó nem válik be, vagy idegesít (én pl. nem tudom elviselni a fülembe dugva) van olyan, hogy "fültok", én azt szoktam használni gyaluláshoz, maráshoz. Az alapesetben fülsiketítő módon forgó és dolgozó gép süvítése halk zümmögéssé redukálódik. Úgy néz ki, mint egy fejhallgató, munkavédelmi boltban biztosan kapsz.
2016. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanarról van szó, de az akkor is füldugó, nem fültok. A neten fellelhető fültokokban kissé nehéz lenne aludni. :)
2016. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hozzászokni! Egyetlen igazi megoldás.
2016. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hármas, én azt hámoztam ki a kérdésből, hogy kérdezőnket a tanulásban zavarja a zene, azért írtam a fültokot! :-) Waze, magam elé képzeltem a kérdezőt, amint pizsamája mellé felrakja a fültokot, és megy aludni... :-D ÁÁÁÁÁ....
2016. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, hát azt is ki lehet próbálni, de az azért már más árkategória. ;)
2016. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az alvásban éppen nem zavar, mert 10-kor befejezik, csak tanulni nem tudok miatta. Reggel 8-tól kezdődően estig megy szünet nélkül. Általában a könyvtárba menekülök, de az is bezár este 7-kor.
2016. jan. 13. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!