Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bérleti szerződésben benne...

Bérleti szerződésben benne van: El tud költözni a következő címre: és ott a bejelentett lakcíme van a bérlőnek. Ha nem költözik ki időben a bérleti jogviszony megszűnése után, oda ki lehetne költöztetni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 13:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az óracserét úgy időzíteném, a kiköltözési határidő utánra 1-2 nappal. Ha nem megy ki, közölném vele, megváltoztak a bérlés feltételei, előre fizetős lett az óra, és vagy kötünk új szerződést, vagy perelem. Határozatlan idejű szerződést közös megegyezéssel felmondtunk, bár nem tetszett igazán neki. Ha nem költözik ki jogtalanul van ott. Azt tanácsolták, vegyem rá,- ha nem hajlandó kiköltözni,- határozott idejű szerződésre, akkor kirakható 2-3 hónapon belül.

Talán óracserével megkönnyíteném az aláírást.

2016. jan. 13. 16:39
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért barkácsolsz, miért nem perelsz most rögtön?
2016. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mert még kiköltözhet időben.
2016. jan. 13. 17:23
 14/16 A kérdező kommentje:

Óracserét, ha utánra időzítem, ahogy a kiköltözési határidő van, nem mondhatja, hogy kivettem alóla a mérőt. A szerződés megszűnése utánra, ha nem költözik, nem vagyok köteles neki előre fizetni a kártyás mérőbe?

A még élő szerződésben nem az van, hogy én feltöltöm a mérőórát előre, stb....

2016. jan. 13. 17:27
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne, hogy jót írok, de nem lehet, hogy ha lejárt a szerződés (a felmondási idővel), akkor nem vagy köteles neki áramot biztosítani?

Igaz, hogy a ki-bekapcsolás pénzbe kerül, de egy kártyás óra sincs ingyen.

2016. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Közös megegyezéssel szűnik meg, -amit szerintem meg is bánt, hogy aláírta,- de remélem betart, 30 napra.

Elmü előrefizetős órára csere kb 10 ezer, és 1 hét

2016. jan. 13. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!