Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha főállásban bejelentett...

Orfeus kérdése:

Ha főállásban bejelentett munkaviszonyom van, akkor mellette megbízási szerződéssel csinálhatok mellette mást is?

Figyelt kérdés
Ha főállásban bejelentett munkaviszonyom van, akkor mellette megbízási szerződéssel csinálhatok mellette mást is?

2014. ápr. 7. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a kérdés, hogy megéri-e.
2014. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz. Nálunk a munkaszerződés kiköti, hogy a munkáltatónak engedélyezni kell. Nézd meg a munkaszerződésed kitér e a másodállásra.
2014. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy megéri? elméletileg mind a 2 munkáltatónak fizetnie kell a járulékokat, így szabadidőmbe csinálhatom a másikat, amiért szintén kapok pénz.


Vagy van valami hátulütője?

2014. ápr. 7. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ gondolom, én.10 elemi és okj tanfolyam mellet csináltam mellékmunkát(ez gondolom mond valamit), hogy fizetni tudjam a hitelem, de így vissza gondolva, azokkal a feltételekkel amik adottak voltak a munkát elvégzését illetve, ki is rakhattam volna magamra egy táblát.."Hé van felesleges heti 10-20 órám, akarja valaki hogy ingyen dolgozzak neki?" Szégyen ide szégyen oda, hülye voltam. De gondolom nálad ez nem áll fen.(Az első három hónap oké volt, utána döntenem kellett, hogy kell a pénz a változásokkal vagy nem, akkor még nem láttam bele a dologba)
2014. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem egyszer 3 állásom volt. Egy rendes 8 órás és kettő heti 10 órás.

Ezt egy évig nyomtam. Szépen kerestem, berendeztem a lakást, aztán abbahagytam. A munka mellett alig volt időm másra.

De ezt mindenki maga dönti el, mi éri meg és mi nem.

2014. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!