Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten hol lehetne megszál...

Budapesten hol lehetne megszállni rövid időtartamra (1-2 hét), diáknak is megfizethető áron?

Figyelt kérdés

Az új albérletembe csak három hét múlva tudok költözni, de a mostaniból már mos ki kell költözzek. Erre az időtartamra szeretnék egy megfizethető árú szállást Budapesten.


Munkásszállókat néztem és diákszállókat néztem, de sajnos nagyon kicsi a választék és vagy foglaltak vagy relatív drágák (3-5e/éjszaka).


Van valami tippetek?


2016. jan. 23. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézegess hosteleket. Ezekből rengeteg van és ha hajlandó vagy 8-10 mindennemű emberrel együtt élni ebben a pár hétben, akkor 1-2 ezer forint/éjszakából megúszod. Sajnos ennél olcsóbb ötletem nincs.

1-2 hetet féllábon is ki lehet bírni, én nem mondom, hogy ez kényelmes megoldás, de átmenetileg jobb, mint a híd alatt.


Én anno egy ilyen időszakot "csövezéssel" oldottam meg. Néhány nap az egyik barátnál, néhány nap a másiknál, néhány egy távoli rokonnál és így szépen letelt az a pár hét, amíg nem költözhettem. Nem kényelmes, de a szükség nagy úr.


A hostel sem kényelmes egy ilyen 8-12 fős szobában, de ha nincs lehetőséged addig otthon maradni a szüleidnél, akkor kibírható.

2016. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá? Van aki 1 hónapra is ki adja a lakását ennél kevesebb időre nem nagyon
2016. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!