Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyetemisták ti hogyan oldottá...

Egyetemisták ti hogyan oldottátok meg az albérletet?

Figyelt kérdés
Most kezdtem az egyetemet és bár nem lakom túl messze a sulitól de felmerült bennem, hogy ideje lenne egy külön lakásnak. Mivel egész évben tanulok, dolgozni csak nyáron tudnék annyit, hogy egy normális összeget tudjak keresni, viszont az nem elég egész éves albérletre, főleg Pesten. Szüleim biztos támogatnának valamennyire, de nem biztos...
2016. jan. 29. 22:14
 1/7 Carragher_x ***** válasza:
Egyetem mellett lehet dolgozni, nem csak nyáron, ugyanakkor teljesen egyedül fenntartani egy bérleményt nagyon nehéz lesz. Költözz össze pár hallgatótársaddal!
2016. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet az úgy egyszerűbb lenne...amúgy sajnos nem igazán tudnék, max egy héten 1 napot, vagy hétvégén. Nem valami könnyű szakra járok.
2016. jan. 29. 22:33
 3/7 Carragher_x ***** válasza:
0%
Hát orvosi mellett is rengetegen dolgoznak, annál meg nem hiszem, hogy nehezebb;)
2016. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor grat nekik :D én nem orvosin vagyok de így sincs sok időm.
2016. jan. 29. 22:43
 5/7 Carragher_x ***** válasza:
Inkább ilyen esti és diákmunkákban gondolkodj sztem, azok azért elég rugalmasak és összeegyeztethetőek a tanulmányokkal. (Pl host/hostessmunkák, futárkodás, vendéglátás...stb) Ösztöndíjjal meg ilyesmi melókkal együtt fenn lehet tartani többedmagaddal egy bérleményt és még éhen sem halsz:)
2016. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyetemistaként egyedül eszembe nem jutna albérletbe menni. Csak rosszat hallok róla. Az jár jól akinek a szülők fizetik és egyedül élhet, esetleg a párjával vagy a világraszóló legjobb barátjával lakik együtt és közösen megoldják az anyagiakat.


Aki idegenekkel kerül össze az általában utálja a lakótársakat, aki meg egyedül él és a szülők nem pénzeszsákok azt karikás szemek nélkül megsem ismerném.

2016. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is szeptembertől egyetemre fogok járni, és beköltöznék Budapestre. Elkezdtem nézelődni neten kiadó szobák/lakások után, de a többség elég bizarr. Viszont ha nem sikerül a sulitársaim között találnom valakit, akkor muszáj neten folytatnom a kutatást... bár azzal nem biztos, hogy jól járnék. Kérdezz körbe az ismerőseid között, hátha valaki bevállalná, hogy összeköltözik veled.


Mit tanulsz amúgy?

2016. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!