Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Vidékről szeretnénk albérletbe...

Vidékről szeretnénk albérletbe költözni Budapestre, vélemény az alábbi kerületekről, utcákról?

Figyelt kérdés

Van pár albérlet, amit kinéztünk, kérem, véleményezzétek a helyeket légyszíves.


Amit tudni érdemes, mi egy fiatal pár vagyunk, munka miatt költöznénk Budapestre, nem bulizósak, inkább csendesek. Fő szempontok a jó közbiztonság, boltok és tömegközlekedési eszközök közelsége.


A kinézett albérletek helyei:


VI Andrássy út (Eötvös utca)

III Óbuda (Szél utca)

XIV Pillangó utca

III Óbuda (Kerék utca)

VI Nagy körúthoz közel (Jókai utca)


Köszönöm előre is a válaszotokat, plusz menni fog a segítségekért!



2016. jan. 31. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Andrássy út: aranyárban számolhatsz, viszont jó környék.


3. Zugló alapvetően az egyik legjobb, legbiztonságosabbnak mondható kerület, de sikerült megtalálnod a leglepukkantabb részét (Pillangó, Bíbor, Várna utcák és környékük). A Fogarasi úti teszkó viszont közel van (meg mögötte a Lidl).


A többit annyira nem ismerem, majd mások írnak róluk.

2016. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eötvös utca: nem rossz, nem is kifejezetten jó (ahogy az előző írja, aranyárban sincs). Az Andrássytól távolodva esik a színvonal. Közvetlenül az Andrássy sarkán pedig ott a Hellobaby, úgyhogy oda azért nem mennék, ha aludni is akartok. Viszont kiváló közlekedés.


Szél utca: lakótelepi utca, panel, annak minden velejárójával. Közelekedés attól függ, az utca melyik része, a két vége oké, a közepéről nyilván többet kell sétálni a buszig vagy a villamosig. (4-5perc)


Pillangó utca: Ergya.


Kerék utca: szintén panel, a Szél utca mellett, lásd fent.


Jókai utca: Talán egy fokkal zajosabb, mint az Eötvös, viszont kulturáltabb is. Én (ha más nagy különbség nincs a lakásoknál, ezt választanám).


Közbiztonságról és boltokról nem írtam, az mindenhol kb ugyanolyan.

2016. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most a belvárosban lakok,Andrássy környékén, de azon kívűl, hogy a tömegközlekedés jó, más pozitívumot nem tudok mondani. De van Penny, Lidl, Spar, mindez a környéken. Állandóan forgatnak ( lezárnak utcákat ), nincs parkoló hely,koszos, büdös, szmogos. Én nem itt nőttem fel ( nagy belmagasságot befűteni konvektorral, drága ), de megyünk amit tudunk. Ha a belvárosnál maradnátok, akkor inkább az Eötvös utca. Jókai rosszabb környék.

Pillangóról én nem hallottam jókat, személyes tapasztalatom nincsen. Óbudát ajánlom. Ott van Auchan, 1-es villamos, HÉV, több buszjárat. Sziget nyáron. :)Összegbe ami drága lesz albiba:6.kerület.

Remélem tudtam segíteni! :)

Írd majd meg, hogy melyiket választottátok! Sok sikert! :)

2016. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A ket obuda jo hely remek infrastrukturaval es olcso kornyek.
2016. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pillango park kivalo
2016. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis egyik se pontosan ez, végülis VI. kerület, Podmaniczky utca lett. Köszönöm a segítségeket! :)
2016. febr. 5. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!