Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest albérlet alternatíva?

Budapest albérlet alternatíva?

Figyelt kérdés

Drága manapság Pesten az albérlet, ezzel mindeni szembesült. Ezért keresnék valami alternatívát, de nem tudom milyen lehetőségek vannak, hogy költségben jobban megérje.


Az egyik amire gondoltam, hogy egy Pest környéki településen keresek albérletet: Vác, Budaörs, stb. Azonban ott sem találtam sokkal olcsóbb kiadó lakásokat, igaz a közlekedés egész, azonban a felnőtt havi bérlet 20-25 ezer.


2016. febr. 2. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szobát bérelsz, azzal olcsóbban jössz ki, be kell társulni valakikhez. Én is így kezdtem.
2016. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor is 40-50 + rezsi. Ami 50-60ezres kiadás havonta, a 110-es nettóm mellé kicsit sok.
2016. febr. 2. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Itt allitolag rezsivel max 50k per ho, es belvaros: [link]


Meg olcsobb lenne, ha harman osztoznatok egy szoban is. Jobb lehetoseg sajnos nincs, kornyezo telepulesekbol nagyon maceras az ingazas par atszallassal, napi par orat ezzel tolteni nem nyero.

2016. febr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ize, rezsivel meg kozos koltseggel jon ki havi 40-re.
2016. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha 110 a nettó akkor neked a munkásszálló vagy a kollégium (Igen,több kolesz ad ki szobát felnőtt,dolgozóknak is.)a megfelelő alternatíva.


Vagy keress egy szexalbérletet. EZ NEM VICC!

2016. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Itt allitolag rezsivel max 50k per ho, es belvaros: [link]


Meg olcsobb lenne, ha harman osztoznatok egy szoban is. Jobb lehetoseg sajnos nincs, kornyezo telepulesekbol nagyon maceras az ingazas par atszallassal, napi par orat ezzel tolteni nem nyero."


Amint látod ott is azért annyi, mert ketten vannak egy szobába. Persze, mindenki a fizetéséhez mért igényekkel rendelkezzen, de szerintem még egyetemistaként elmegy, hogy egy szobában élsz mással, de dolgozó emberként ki a fene úgy élni? Annál még az is jobb, és privátabb, ha anyádnál maradsz a gyerekszobádban!

2016. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

"Annál még az is jobb, és privátabb, ha anyádnál maradsz a gyerekszobádban!"


Feltetelezve, hogy jo a viszonyod anyaddal, es nem nagyvarostol ketszaz kilometerre lakik egy kis tanyan. :)

2016. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Férfi vagy nő? Pesten melyik kerületek jöhetnének szóba?
2016. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!