Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudtok jó állapotú és megfizet...

Tudtok jó állapotú és megfizethető árú magánkollégiumot Budapesten?

Figyelt kérdés

Budapesten (elsősorban Óbudához közel, de ha távolabb van az sem gond) keresek olyan (magán)kollégiumot (((vagy kisebb albérletet*))), melybe bármilyen egyetemről lehet jelentkezni, emellett pedig elfogadható állapotú és megfizethető havidíjat kérnek érte. Nem lenne hátrány, ha egyszemélyes szoba is elérhető lenne benne, nem feltétlenül szociofóbia miatt, csak éltem már együtt olyan emberekkel, amilyen személyiségűekkel sajnos nem szívesen kerülnék újra össze.

*azért a sok zárjel, mert csak végső esetben tudnék saját albérletet vagy szobát bérelni, anyagi körülmények miatt.


Tudom, vannak igényeim meg minden, de most ne erre reagáljatok, hanem ha tudtok, megoldási lehetőségeket adjatok légyszi!

Köszönöm előre is a segítségeteket!



2016. febr. 8. 23:37
 1/1 anonim válasza:

Én pont most nézelődtem ugyan ebben az ügyben, de eddig nem sokat találtam, még mindig drágák nekem, de ezek vannak eddig, amiket talán megnézhetnél:

-Visit Kollégium (nekem ez tetszene a legjobban, de tuti irtó drága, egyenlőre nem tudom mennyi lehet)


-Grassalkovich: 40.000ft/hó


-Kunigunda Kollégium:

3 ágyas 19.500ft/hó

2 ágyas 26.500ft/hó

1 ágyas 45.000ft/hó


-Budai Diákhotel:

4fős apartman (2db 2 ágyas szoba) 50.000ft/hó

(2db 1 ágyas szoba) 80.000ft/hó


Remélem segítettem valamit :)

2016. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!