Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A Balázs Béla utca milyen...

A Balázs Béla utca milyen környék?

Figyelt kérdés
Sürgősen el kéne költöznöm és kb. csak itt találtam azonnal költözhető albérletet normális áron, viszont nem sok jót olvastam a környékről. Mennyire vészes? Haza tudok éjjel jutni magamban épségben, fiatal fiúként úgy hogy minimális szinten sem tudok verekedni vagy szótérteni utcai/gettós arcokkal?
2016. márc. 16. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ott lakom, de sokat jártam oda a barátnőmhöz, aki huszonéves lányként egyedül lakik az utcában és köszöni jól van. :) A 9. kerület azon részét rehabilitálták pár éve, már közel sem olyan vészes környék, amilyen volt. Szerintem nyugodtan költözz oda. Igaz nyilván vannak arra is gázos arcok, de Budapest legtöbb, főleg belvárosi kerületében mindenhol akadnak.
2016. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BiTOPro97 ***** válasza:
Nem az északi fel rehabilitált, a déli meg rosszabb mint a nyolc ker. mert kamerák sincsenek?
2016. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!