Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek a ferencváro...

Mi a véleményetek a ferencvárosi Balázs Házakról? Milyen az épület minősége, a közös képviselet, a környék lakossága, a ház lakói. Stb?

Figyelt kérdés

#Ferencváros #ingatlan #balázs házak
2014. okt. 8. 18:05
 1/1 anonim válasza:

Egy hasonló kérdéshez ezt írtam: A ház jó, a környék nem. Igaz, hogy az egész 9.kerületet rehabilitálják, de még mindig nem az igazi. Én ott laktam, és még a híradóban is szerepelt a környék 2 egymást követő késelés, csak az egyiket karddal követték el. A Balázsházak lakásait általában 400.000HUF környéki nm áron adják, vagy drágábban. Megéri?


A ház jó egyébként, semmi baja szerkezetileg, a közös képviselet szerintem a zöldkarika. Ők ha jól tudom nem rosszak.

2015. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!