Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyetemi kollégiumban hogy...

Egyetemi kollégiumban hogy oldjátok meg az intim dolgokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a fürdésre(ha nincs függöny), a szőrtelenítésre.

Sokat kell várni, hogy sorra kerülj (ha 3 zuhanykabin van) a fürdésre? És ez egy szintrr természetesen.

Előre is köszi! :)


2016. ápr. 5. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a szégyenlősöknek okoz gondot.Másnak természetes a meztelen fürdés kortársak előtt .Mást meg otthon kell megoldani .
2016. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Van olyan kollégiumi rész, ahol rendes zárható fürdő volt, kis konyhával, wc zárható, két szobára azaz 4 emberre jutott egy iylen rész, a konyha 1 mikrobol és 1 mosogatóból állt, ez került havi 20 ezerbe 3 éve sopronba, a mási kkolesz rész, szintenként volt 1 nagy fürdő lányoknak fiuknak külön, 1 közös konyha, 3 ágyas szobák ,azt hiszem ez volt 14 ezer . Tehát előbbi esetbe intim dolgok megoldhatók, plusz ha intim dolog sexre gondolsz akkor meg megkéred kolesz társaid 1 órára menjenek el inni már, még megdöntöd a csajt, de ha részegek vagytok nekünk volt olyan még csajt is cseréltünk :D
2016. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Én csak vegyes kollégiumba lógtam be, lányhoz.

A csajokat elküldtem vásárolni boltba kaját, meg vittem ajándékot. Jó ez már három éve volt.

A csaj szerint van amikor kihalt a kollégium, durva most évfolyamtársam. Akkor csak megismerkedünk az utcán, a helytől nem messze ahova most járok. Végül is onnan jött, mint, már évfolyam társ megtudtam. "Nyílt nap" és program volt akkor a "sulimban".

2016. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
94%

Nálunk nincs külön fiú-lány fürdő, WC. Bekopogsz, aki bent van kiszól, h bemehetsz-e, ha nem akkor vársz 5 percet, amíg kijön. Nem szokott gond lenni belőle. Pl. szőrtelenítéskor egyszerűen irreális időben kell menni, hajnali 3kor nincs senki (hacsak nem épp buli van).

Szex meg egyszerűen, vagy a pasimnál (ő albis), vagy ha nálam, akkor megbeszéljük a szobatársaimmal, hogy mikor jönnek haza, és addig megoldjuk. Vagy pl. ők szeretnek bulizni, akkor amíg ők elmennek bulizni, addig miénk a szoba :)

Minden probléma áthidalható, ha az ember kolis, nem véletlenül mondják, h a kolisok a legtalálékonyabbak a világon.. :D

2016. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát! Mentek a pluszok. :)

Szexre jelenleg nem gondoltam, de abban is köszi a tanácsokat!!!

2016. ápr. 9. 21:01
 6/6 BiTOPro97 ***** válasza:
És a kollégium azaz épület, ahol a legtöbbet szexelnek. - miatta nincs meg a Zalatnai kupija, és nem meleg orgia hely a Király és Rudas fürdő. Action Bar-t veri sok kollégium.
2016. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!