Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletbe szoktak lenyúlni...

Albérletbe szoktak lenyúlni dolgokat?

Figyelt kérdés

Csak kérdem, hogy ha valaki albérletbe megy gondolom kap kuclsot a tulajtól, és a tulajnak is van természetesen oda kulcsa.

De ez megbízható?

Ha valaki mondjuk vesz albérletbe egy hűtőt, és elmegy otthonról nem nyúlja le azt a tulaj?



2012. júl. 24. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem nyúlja le.
2012. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
86%
Le nem nyúlja,de sosem lehet tudni. Ismerősünk épp most költözik,mert legalább három olyan eset volt,hogy hazaért munkából és ott volt a lakásban a tulaj,mondván a gázórát olvasta le és hasonlók.. Én tuti feljelentettem volna,elvégre nem azért fizetek,hogy az otthonomban garázdálkodjon valaki,amíg én távol vagyok. Persze ez ritka,de ilyen is van. Amikor albérletbe voltunk,nekünk szerencsénk volt,írtó rendes volt a tulaj. Csak hát mindenki más..
2012. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Mi a lakás kiadása előtt írtunk egy részletes "leltárt", felsoroltunk mindent, amit otthagytunk a lakásban, aláírta mindkét fél, és mondtuk a leendő albérlőnek, hogy vihet a lakásba bármit a saját cuccaiból, le van tisztázva, hogy ami ott volt eredetileg, az a miénk, amit ő vitt, az az övé.
2012. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tulaj nem szokta lenyúlni.Inkább az albérlőtársak igen,ha többen bérlik a lakást.Hallottam olyat,hogy telot,laptopot lenyúlt a másik bérlő.
2012. okt. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!