Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletet keresek és olyat...

Albérletet keresek és olyat látok, hogy 100 ezer forint plusz rezsi, plusz közös költség fixen, plusz két havi kaució előre?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti, hogy kell 350 ezer forint, hogy beköltözhessek egy szutyok garzonba?

Ami még jól sem néz ki, plusz a főbérlő a seggemben turkál, hogy fel vihetek-e néha vendéget! Ráadásul még ő oszt feltételeket, meg, hogy szőke kék szemű legyek! :)

Ez nem csak a pénzlehúzásról szól? Te meg munka után épp, hogy hazamenj aludni egy faxom egy személyes ágyba! :)



2016. jún. 6. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

/főbérlő -rossz kifejezés, már nem nagyon van, inkább bérbeadó/


Ilyen árak vannak.

A 10 milliós lakásom (tulajdonom), hogy bízzam egy vadidegenre? Mi lesz, ha elront, tönkretesz valami? Ezért van a kaució.


Keress csak egy szobát, vagy még jobb, ha összeálltok, és többen vesztek ki egy nagyobb lakást, keress lakótársakat.

2016. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti. De Csepelen van olcsóbb.
2016. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Hol szeretnél bérelni és mekkorát? Ezek nagyon befolyásolják az árat.
2016. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Budapesten nekem jók a kevésbé népszerű kerületek is!

Egy garzon elég párommal akarunk egy kis lakást bérelni!

Egy szoba elég de lehet másfél is!

2016. jún. 6. 18:12
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Az ingatlan.com-on keresném első körben (persze jó a többi is, én azt jobban ismerem). Budapest egész területét beállítod, beírod a paramétereket is (méret, szobaszám stb.), a találatokból kiindulva megnézed, hogy hol olcsóbb, milyen a közlekedés a munkahelyetekre. Akár Csepel is jó lehet, ott a hév.
2016. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen, azt jelenti. Mi kb ezekkel a feltételekkel hirdettük a "szutyok" garzonunkat, egy nap alatt kiadtuk, ezek az árak. Ez volt a kérdés?
2016. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Függ nagyon a kerülettől, annak bizonyos részeitől, a lakás paramétereitől, pl. panel, vagy új lakóparki, felszereltségtől, mennyire kedvező a rezsi..., ezeket mind kalkulálja a tulajdonos. Ahogy előttem is írták, egy 10 milliós értékről van szó, ill. kis csúszás a rezsivel, bérleti díjjal, és már fel is élted a kauciót. Másrészt, nem is leszel szimpatikus ezzel a hozzáállással, esélyed sincs arra, hogy akár néhány ezer Ft-ot engedjenek, mert téged akarnak megtartani. Te mennyit dolgozol egy lakás áráért, mikor jön össze, mennyi ideig vonsz meg magadtól dolgokat, spórolsz, hogy megvedd, renováld, fizesd a költségeket? Ja, ez mind semmi? Akkor vegyél egy pofásat, nem kötelező más szutykában lakni.
2016. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk van egy kiadatlan nemhasznált lakásunk. Örökségből. Hát ezért nem adtam ki.

Havi 50 ezret lehet érte kb. elkérni (igen, a szutyok garzon kategória), a nemkékszemű albérlő szétcseszi a bojlert, a wc tartályt, a redőnyt, a tűzhelyet, ki kell utána festetni, sajnos, semmi sem új, és már rá is fizettem a szutyok garzonom kiadására. Eláll az üresen, amig a gyerek majd belenő.

Csak azt nem értem, miért a sok sirám, hogy nehéz albérletet találni.


Egy gázégő kicserélése a tűzhelyen 10 ezerbe kerül. Egy egyszerű villanyszerelés 5 ezertől indul. Egy szerény fehér festést nem tudok 50 ezer alatt megcsináltatni...

2016. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
VII.-VIII.-X. kerület bizonyos részei: Nefelejcs u., Hős u....megfelelőek lehetnek ár szempontjából.
2016. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Facebook-on nézelődj, van egy csomó csoport csak gyorsan le kell rájuk csapni
2016. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!