Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest 18. kerület milyen hely?

Budapest 18. kerület milyen hely?

Figyelt kérdés

Ha minden igaz sikerül ott dolgozni és ott keresnék kiadó szobát.

Lehetőleg kulturált, biztonságos környéken. Mivel még nem vagyok Pesten járatos.



2016. jún. 13. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pestszentimre csendes, nyugis városrész egyetlen hibája, hogy mindentől messze van.

Lőrincen vannak gázos helyek (Havanna lakótelep).

2016. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
A csendes mondjuk attól függ, mikyen közel vagy a reptérhez.
2016. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És melyek azok az utcák, ahol nyugodtan költözhet az ember.

A havanna lakótelepről hallottam már.

Egy emblémázó üzembe sikerül ha minden igaz elhelyezkedni.

2016. jún. 13. 10:06
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Vegyes. Vannak pofátlanul gazdag részei a kertvárosban és vannak cigánypanelok. Ha ott dolgozol az jó, mert a távolabbi részekről kocsi nélkül bejárni a belvárosba minimum egy óra. Mintha nem is Pesten laknál.
2016. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Ha valakit Imrén zavar a reptér, annak valami baja van.

Légvonalban min 3km, és ez ez a távolság merőleges a leszállópályára, így nem röpködnek felette a gépek, ennél még.

Még a verebek is hangosabbak...

2016. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
állítólag a havannának is vannak most már élhető részei, ahol az elcigányosodás kevésbé jellemző mostanra, mert kikoptak onnan lecsúszás, egyebek okán (rezsi nem fizetése, stb-k miatti lakáseladások, kilakoltatások), ez igaz? aki ismerős arrafelé, meg tudja ezt erősíteni? mert tény, hogy rengeteg gyönyörűen felújított panelt árulnak rémolcsón manapság arrafelé, pl. Havanna u. környékén...
2016. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tom, de azt olvastam, hogy a kamerarendszer kiépítésével sokat javult a közbiztonság...
2016. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja igen, most hogy mondod, ezt én is olvastam, lehet benne valami; évekkel ezelőtt nálunk is lopták az autókat előszeretettel (gazdagrét), és amióta be vannak kamerázva az utcák, nem is hallottam semmi ilyenről...
2016. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
nem jó.
2016. júl. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de jo
2016. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!