Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudnátok nekem segíteni,...

Tudnátok nekem segíteni, tippeket adni albérlettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem reg jottem fel Pestre mivel legjobb baratom kiszurt velem utolso pillanatban talaltam egy alberletet de nagyon rossz.. A mosogepben nem jo a centrifuga csurom vizesek a ruhaim nem szaradnak meg reggelre en meg fel otkor kelek munka miatt es keson is erek haza munka miatt mert masfel oranyira lakok a munkahelytol... A szobam ablaka arra nez amerre pont nem sut a nap...Este nem tudok hajszaritozni se,hogx megszaradjon a ruham mert szol az oreglany de o hajnalokig fent van... Az egesz hazban allanfoan budos van a huttobol inkabb ki se veszem a kajam mert nincs gusztusom itt enni..Valaki allandoan megeszi a huttobol a kajam pedig mindenkinek kulon polca van... Nem lehet maszkalni se mert a tulaj ugye az oreglany mindig szol.. de o meg ejjelente allandoan ordibal...Szeretnek innen koltozni.. 10.keruletben dolgozom es oda valahova a kozelbe akarok koltozni ugy,hogy csak egy szobat szeretnek berelni 50ezer forintig maximum..Most a 15.keruletben lakom de 40ezerert nem er annyit ezaz egesz,hogy itt maradjak...Nezelodtem neten vagy olyan van ahova fizetnem kell,hogy cimet kapjak,vagy olyan ami hiaba van fent de kiadtak vagy olyat talaltam ahol fel se veszik a telefont... 10 kerulethez kozel szeretnek koltozni... Akinek van tippje vagy ismerose aki tud valamai szobat ott a kozelben megkoszonnem ha irna..
2016. jún. 18. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Facebook csoportokba ird meg (bp alberlet stb.). Nezd meg, hol van a legtobb tag, ird le mit keresel. Akar tobb csoportba is. Es nezd az ottani hirdeteseket!
2016. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!