Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Human Dynamics albérleteket...

Human Dynamics albérleteket hirdető "cégről" mit tudtok?

Figyelt kérdés
Szombathelyen kerestem albérleteket, és láttam hogy ez a "személy/cég" kb 50db albérlet hirdetéssel van jelen, mind ár és kép nélkül. Neten nem találtam semmit erről a cégről. Àtverés lenne?

2016. júl. 1. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, valszeg átverés.

Eléggé otthon vagyok az albérlet témában (nem, nem ebben dolgozom), tudom hogy mik a megbízható cégek, de erről még sosem hallottam.

2016. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ár és kép nélkül egyértelműen átverés.
2016. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kiad-lak ***** válasza:

csak 1 kérdés: az 50 db-os listáért kérnek pénzt????

Ha igen, akkor abból élnek. Ezért nem fogy a lista.


Valós ajánlatokból lehetetlen 50-es készletet felhalmozni, olyan gyorsan pörögnek. Nem, hogy 50 nincs, hanem várni kell. Ez a "tele vagyok albérlettel" túl szép, hogy igaz legyen.

2016. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 _Peti_ válasza:
0%
Én is azt hittem, hogy kamu, de nem az. Ha felhívod a számot, akkor mondani fogja a telefonban, hogy ő nem lakástulaj, hanem ingatlanközvetítő. Le tudsz vele szerződni (tény hogy nem olcsó), rendes szerződést írtok alá. A HumanDynamics csak az ő vállalkozásának a neve, ezért nem találod sehol. A szerződésben vállalja h 40 napig küldi sms-ben és e-mailben az igényeidnek megfelelő albérleteket. De telefonon is bármikor eléred az ingatlanost. Nekem kétszer is ő segített, mert Szombathelyen sajnos sok az ingatlanátverés és egyre több tulaj inkább ingatlanközvetítőn keresztül hirdet (kényelmesebb: őt hivogassák, ő egyeztessen időpontot stb..) nem jofogáson.
2018. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de a többi ingatlanközvetítő ingyen csinálja ugyanezt. a busás jutalékot az eladó fizeti sikeres adásvételkor.
2018. jún. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Le tudsz vele szerződni (tény hogy nem olcsó)"

4-es, pont ezek az átverősek. Albérlők SOHA nem fizetnek azért, hogy megnézhessenek/kivehessenek egy lakást. Aki ezt ajánlja, azok a kamu cégek.

2018. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!