Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Győrben hova érdemes költözni...

Győrben hova érdemes költözni albérletbe? Valamint tudnátok ajánlani albérleteket 80 ezerig?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék a párommal Győrbe költözni BAZ megyéből. 20/F & 21/N, lenne egy kiskutyánk. Június végén vagy július elején költöznénk. A párom dolgozik aktívan lassan 1 éve én még most érettségizem de ugyanannál a cégnél időközönként diákmunkán dolgozom. A kiskutya kistestű, szobatiszta, ápolt, nem rágcsál, jól nevelt. Ezekkel a feltételekkel keresnék részben berendezett vagy teljesen berendezett albérletet.
2016. márc. 29. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
80 + rezsiért max. a gettóban egy cigány szomszédságában találsz albérletet Győrben.
2016. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha van kocsitok ennyiert en inkabb Gyor kornyeken keresnek alberletet.
2016. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez így nem teljesen igaz hogy 80 ezerért cigánytelepre költözöm, úgy tudom Nádorváros, Adyváros és Révfalu elég jó környék. Azt hallottsm hogy Ujvárost kerüljem el.
2016. márc. 31. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez így nem teljesen igaz hogy 80 ezerért cigánytelepre költözöm, úgy tudom Nádorváros, Adyváros és Révfalu elég jó környék. Azt hallottsm hogy Ujvárost kerüljem el."


Ha ennyire okos vagy akkor minek kérdezed? Másrészt Adyváros bán aladár része pont egy cigánygettó, na ott lehet találni 80 alatt albérletet.

Újvárosnak is csak egy része gettó, a másik felén van egy gazdag kertváros.

Révfaluban meg Nádorvárosban sosem fogsz 80-ért albérletet találni.

De én csak ugye okoskodok, itt élek Győrben és albérletekkel foglalkozok, mert te jobban tudod.

2016. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdekes mód csak kettő közeli ismerősömet tudom felhozni példának az egyik egy 3 gyerekes családanya aki társasházban él 82 négyzetméteren 70.000 Ft-ért a másik pedig, egy fiatal pár akik Nádorban laknak 65.000 Ft-ért 40 négyzetméteren és hagy ne mondjam hányan ajánlanak/ajánlottak ehhez hasonló lakásokat és hány még távoli ismerősömet tudom felsorolni aki 80 alatt bérel teljesen felbútorozott vagy részben bútorozott lakást nem pont szigetben vagy nem pont a lerobbant részeken. Tehát ha te ekkora istenkirály ingatlanos vagy akkor az ilyen ajánlatokra miért nem figyelsz fel? Azt hiszed 150.000 Ft-nál kezdődik Győrben egy albérlet és fél millióig nem áll meg? Nagybátyáméknak Pesten a 3. lakásuk 90 négyzetméter 75 ezret fizetnek érte a XVI. kerületben szintén kertvárosi részen :) Szóval csak ennyit a te teóriádról.
2016. máj. 9. 10:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondom ha ennyire képben vagy a győri albérlethelyzettel az ország másik feléből akkor miért kérdezősködsz? Ha ennyire ajánlgatják neked az albérleteket féláron akkor miért nem költözöl már?

Amúgy meg nem ingatlanos vagyok, hol írtam ilyet?

Szabadhegyen is most adtam ki egy albérletet egy telepi panel lakást 120+rezsivel, 2 nap alatt kiadtam.

2016. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!