Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lehetséges, hogy 1-2 éjszaka...

Lehetséges, hogy 1-2 éjszaka az albérletben aludjon a barátnőm?

Figyelt kérdés
Többen béreljük, múltkor írtam alá a szerződést és fizettem ki, már vittem pár cuccot, de most még nem vagyok ott. A barátnőmnek sürgősen aludnia kellene valahol éjjel. Lehetséges, hogy ott aludjon, úgy, hogy én nem vagyok ott?
2016. júl. 15. 16:03
 1/6 anonim válasza:
100%
Talán meg kell beszélni a többi bérlővel?!
2016. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
A többiekkel kell megbeszélned, hogy őket zavarná ha helyetted 1-2 napig a barátnőd éjszakázik ott. Ha zavarja őket, akkor nem mehet oda. Ha nem zavarja őket, akkor semmi akadálya, hogy 1-2 éjszakát ott legyen a barátnőd.
2016. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Jogilag igen, lehetséges, függetlenül attól, hogy a többiek mit mondanak. Mondjuk nem egy jó indítás, de ez van, szükség törvényt bont.
2016. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még örülni is fognak, hogy éjjelre jön egy új nő.

Annak meg még jobban, ha egyedül...

2016. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jogilag miért lenne már evidens, ha X kibérel egy szobát, akkor Y-nak joga van ott aludni???
2016. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a lakótársakkal. Legalább kiderül, hogyan reagálnak. A későbbiekre jó lesz tudni... úgyis meglátogat a barátnőd... egyébként meg hát ugye sok függ attól is, milyen a lakás, kik a lakótársak, hányan vagytok, stb. hány éjszakáról van szó,..
2016. júl. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!