Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kollégiumban, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kollégiumban, vagy olyan albérletben ahol többen vagytok egy szobában, hogy oldjátok meg a masztit? Fürdőszoba? Éjszaka mikor senki sem látja/hallja?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Én a koleszban annyira örültem a csajoknak,hogy a masztiról el is feledkeztem az elején.Később egy-két alkalommal csináltam halkan,amikor már aludtak,de volt egy olyan eset is,hogy közös maszti.Mindenki a saját ágyában.
2015. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Közös maszti volt mindenki a saját agyaban takaró nelkul :) de volt h fürdőszobában csináltam :) de ott is kockázatos volt mert bármikor jöhetett volna be vki mert közös zuhanyzo volt
2015. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ma az a maszti?
2015. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Én fiú vagyok, de amikor mi kollégisták voltunk, akkor együtt szoktuk csinálni sötétben mindenki a saját helyén. Mondjuk én néha elröhögtem mert olyan hülye érzés így :D Az egyik szobatársunk mindig kilógott a sorból ő nem szokta akkor amikor mi hanem reggel egyedül de mi meg mindig lerántottuk a takaróját meg szivattuk hogy mekkora köcsög hogy kilóg a sorból :D
2015. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én éjszaka oldom meg, amikor már alszik a szobatársnőm. A fürdőszobában még nem is csináltam.
2015. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De most ez komoly? Én hétfőtől csütörtöki voltam bent a koliban, hétvégén otthon, simán kibírtam ennyi ideig, nekem ciki lett volna, ha a többiek meghallják.
2015. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es! Ez a közös maszti takaró nélkül, hogy zajlott? Ki találta ki? Józanok voltatok? Hányan voltatok egy szobában?
2015. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!