Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiből lehet kijönni...

Mennyiből lehet kijönni egyedül egy albérletben?

Figyelt kérdés

Nekem egy garzon is jó lenne.

A lényeg,hogy egyedül akarok élni.Szociális fóbiám van,és több mentális betegségem.

Sokgyerekes családból származom,és minden vágyam,hogy végre egyedül élhessek,nyugalomban.

Van erre esély?Nem akarok felnőttként is más emberekkel egy légtérben lakni.


2016. jan. 17. 23:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
Faluban vagy kisvarosban videken olcson talalsz alberletet. 20ezer Ft/ho mondjuk + kaja + szamlak. Pesten meg 70ezer Ft-tol + kaja + szamlak.
2016. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Pesten 70 ezer? :DDDDD Év poénja. jelenleg Pesten 80-100+rezsinél kezdődnek!! a 30 nm-es lyukak. És akkor még nem vettél semmi egyebet, rosszabb esetben a város túlfelén találsz a munkahelyedhez képest valami minilakást.

Alsó hangon lakhatásra mindennel együtt számolnék 120 ezerrel, bérlet az 10k, kaja+tisztálkodószerek, egyéb cuccok mondjuk havi 40-50 ezer és akkor még magadnak főztél takarékosan. Járunk eddig olyan 160-170 ezer forint körül és még nem vettél egy ruhát, nem voltál moziban vagy gyorsétteremben, nem fizettél be biztosítást, mobilszámlát vagy tettél félre egy későbbi vészhelyzet esetére.

2016. jan. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pesten 70 ezer... volt 5-10 éve.
2016. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Budapesten nettó 200-nál indulnak a havi kiadások, ha enni meg közlekedni is akarsz. Vidéken jóval olcsóbb az albérlet, attól függően, hogy az ország melyik részéről van szó.
2016. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha valakinek elég egy kis garzon azt tényleg talál 65-70 körül.

De ha szerencséje van akkor olcsóbban is, pl nekünk másfél szobás albi Budapesten rezsivel, közös költséggel együtt kb 75-85 ezer (attól függ mennyi a fűtés).


Én azt mondom havi 150 ezres fizetés felett lehet megprobalni egyedül Budapesten de én nem ajánlom mert kb semmit nem lehet akkor félre rakni.

Inkább keress egy párt magadnak akivel családot terveztek és így egymást segítve sokkal könnyebb!

2016. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi ketten bérlünk egy kicsi 40 nm körüli házat. Vidéken, Keszthely mellett 40+rezsiért, ami 10-15ezer Ft körül van. És így is összetesszük a kezünket, hogy ennyiért találtunk, ugyanis pl. Keszthelyen 70-80ezernél olcsóbban nem lehet találni, és akkor még ehhez jön a rezsi, ami társasházban alapból sok, és nem tudod szabályozni a fűtést (néztünk társasházban is albit, előre megmondták hogy a fűtést nem tudjuk letekerni, ha nem vagyunk otthon egész nap, akkor is maxon megy ezt meg azért nem szívesen fizetném ki).
2016. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ha az én példámat nézzük akkor albérlet kb 45-50 ezer ft. Ehhez jön telefonszámla, kaja, közlekedés (benzin, vagy tömegközlekedés), tűzifa. Hirtelen ennyi jut eszembe.
2016. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nagy hátrányban vagyok.

Nem tudok együtt lakni senkivel.

Amiben most is élek az is egy rémálom.

Teljesen összeroppannék idegileg,ha még dolgoznom is kellene,és mikor hazamegyek még akkor is idegenekkel kelljen egy légtérben lennem.

Már így suli mellett is nehezen viselem.

2016. jan. 18. 18:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azért írtam a saját példámat mert itt előttünk egyedül lakott valaki. Neki csak 5000 volt a rezsi. Csak ha azt nézem, ha én ezt egyedül bérelném akkor a fietésem több mint a fele elmenne rá... Dehát ez a kereset függvénye is, aki jobban keres annak megérné.
2016. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Érdemes próbálkozni egy kicsit távolabb, pl. Tatabányán, Székesfehérváron, Nagykátán, Százhalombattán, Cegléden. Ezekből a városokból kb 1 órán belül beérsz vonattal Budapestre, az albérlet árak pedig jóval olcsóbbak. Nyilván a bejárás nem ingyen van, de én úgy számoltam, hogy így is meg lehet spórolni kb. 10 000 forintot. Ha pedig van diákigazolványod, vagy 26 év alatti vagy, akkor akár többet is.
2016. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!