Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hirdetnek valahol szeptemberi...

Hirdetnek valahol szeptemberi költözéssel albérletet amit már most lefoglalhatnék? Augusztust nem akarom fizetni feleslegesen, szeptemberben meg már nem lesz albi. Patthelyzet?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanott hirdetik mint az augusztusi költözésű ingatlanokat. Fel kell hívni a hirdetőket és rákérdezni...
2016. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már hívtam csomót azért kérdezem. Mindenki most azonnal vagy aug 1 keres bérlőt. Illetve jó nekik a szept de az augusztust akkor is ki akarják fizettetni. Mondván nekik az kiesés lenne.
2016. júl. 26. 11:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam videki lévén hátha van valami pesti oldal ahol diákokra fókuszálnak és szeptembertől lehet lekötni lakást.
2016. júl. 26. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyen oldalról, pedig sok hirdetési site-ot ismerek...
2016. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha te adnád ki a lakást haggynál úszni egy hónapot, mert valaki csak szeptembertől fizetne? Van 10 olyan a helyre, aki kifizeti az augusztust is. Persze biztos van olyan is, ahol az előző bérlő pont augusztusban költözik ki, de ez nem túl gyakori.
2016. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez is szeptemberi pl:


[link]

2016. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Tegnap lefoglalóztam szeptembertől. Közben találtam ilyen hirdetest sokat mert mint megtudtam rengeteg bérbeadó direkt szeptembertől augusztus végéig fix időtartamra adja ki mert augusztusban lehet a legjobban válogatni a bérlők között. De azt ígérték hosszabbítanak évente ha nem oesz velem gond :-) jófejek meg minden. Megérte felutazni Pestre, és mar most lefoglalni .
2016. júl. 28. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!