Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti hol, hogyan találtatok...

Ti hol, hogyan találtatok albérletet/kiadó szobát Budapesten?

Figyelt kérdés
Állandóan nézem a facebook csoportokat, de ami jó, arra reagálnak vagy 50-en és ha nem egyből, elsőként, másodikként írok, esélyem sincs, pedig tényleg folyamatosan nézem, ha itthon vagyok. Ezenkívül alberlet.hu-n és ingatlan.com-on nézelődöm, de ott sincs sok újdonság, ami meg lenne, az már természetesen nem aktuális. Pedig még az sincs, hogy túl olcsót keresnék, simán kiadnék akár egy normális, jó helyen lévő, különbejáratú szobáért akár 70 ezret is.
2016. júl. 29. 07:19
 1/9 anonim ***** válasza:
6 éve az előzőt az ingatlan.com-on, most a dh.hu-n.
2016. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én jofogas.hu-n találtam.
2016. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol néztem, ahol csak hirdetik. Nem nekem kellett, hanem a felnőtt lányomnak, de ő nem tudott minden percben a net előtt lenni. Átvállaltam tőle és rögtön lecsaptam, ahogy megjelent egy jó lehetőség. Így sikerült kb. egy hét után, azt hiszem végül az ingatlan.com-on.
2016. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
2016. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, de ez azért mégiscsak drága. :D
2016. júl. 29. 17:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mind3x az 5 év alatt a jófogáson találtam. Most is. Szeptember 1 el költözöm. Tök jó hogy már most le tudtam foglalni mert így telik le előző helyen a szerződésem. Igaz az árak húzósak lettek én cakkum pakk 150 et fogok fizetni rezsivel. Míg 5 éve 90 et fizettem.
2016. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jófogáson találtam szobát, 40e rezsivel, annyit kértek, hogy a másik szobába én keressek embert, akivel együtt akarok lakni (az egész lakás kiadó volt)
2016. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én pont olyat akarok venni amit linkeltetek az 5-ben. Magas emeleti, utcai és kicsi :)
2016. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jófogáson találtam, elég nagy szerencsém volt :)
2016. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!