Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Titeket zavarna, ha 4 lakótárs...

Titeket zavarna, ha 4 lakótársatok lenne?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 14:09
 1/6 anonim válasza:
Igen
2016. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha 5 szobás, 5 fürdőszobás a kégli, akkor nem, ha 5 idegen ember egy fürdőre, egy konyhára, akkor semmiképp.
2016. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 fürdőszoba van, 2 wc és 5 különnyíló szoba.
2016. aug. 1. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem örülnék, az biztos.

Az egyik fürdőszobára jut 2 ember, a másikra 3.

Még a családdal is sokszor egyszerre mennénk fürdeni, vagy egyszerre vagyunk a konyhában, kerülgetjük egymást.

Idegenekkel még rosszabb.

És kizárt, hogy 5 embernek ugyanaz legyen a bioritmusa, ízlése, stílusa, életfelfogása.

Én szeretem a csendet. Úgy tévézek, hogy én halljam, nem kell bömböltetni, hogy a 20. szomszéd is hallja.

Na van egy család az utcában, azoknál divat bömböltetni a lakodalmast, ettől rosszul vagyok. Már nem a zenétől, hanem hogy bömböl.

Ha 5 ember 5 féle dolgot csinál, annak zaja van.

Egész nap akarod hallgatni, ahogy a friss párocska szexel, az egyik technot hallgat, a másik hangosan telefonál, a harmadik folyton idegeneket hoz fel, és viháncolnak?

A konyha veszélyes lehet. Egy darab konyha nem arra való, hogy 5 ember 5 féle vacsorát csináljon. Ha beteszel egy húst a sütőbe, 1 óránál többet is bent van, és ha a másiknak is kéne a sütő a pizzájához?

Ha csinálsz egy pörköltet meg a köretet, más már nem fér oda a tűzhelyre, vármi kell.

Biztos lesz olyan, aki nem annyira tiszta, mint a többiek, nem fogja feltörölni a sáros cipője nyomát, nem húzza le a wc-t, bennehagyja a haját a csapban, nem mosogat el maga után, nem szeret szellőztetni, stb.


Nem, nem és nem.

Nincs az az isten, hogy ilyen sok emberrel éljek együtt, akik nem a családom.

2016. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha főiskolára/egyetemre járnék, akkor nem zavarna. A kollégiumban ennél többen is voltunk nem egy lakásban, hanem egy szobában. De így, hogy már dolgozom, igen, zavarna.
2016. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki, mert jelenleg most tíz van. Két fürdőre, de akkor is! Ki nem állom a tömegszállást, és kezdetben tényleg csak négy volt, csak aztán ide lett költöztetve egy csomó ember.
2016. okt. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!