Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiadjam egy orvosnak a lakásom...

Kiadjam egy orvosnak a lakásom? Kit válasszak? 2 jelentkező között vacilálok. Egyik egy orvos rezidens, kb 200 e keres másik pedig egy mérnök aki jobban keres. Kb 500 fölött keres

Figyelt kérdés
Az albi 125
2016. aug. 17. 20:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Holnapra ígértem a választ nekik. Nem tudok dönteni. Az könnyen ment hogy kiszórtam a többi jelentkezőt. De ezek közül nem tudok választani.
2016. aug. 17. 20:15
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
mérnök, az még ha szerencséd van fel is újítja a lakást.
2016. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
A te biztonságod a fontos , a mérnök jobban fizet mert van miből . Ez a döntés nem érzelmi hanem anyagi . Azért közjegyzővel írjátok a kiadást és bevallod ugye ? Mert tanult urak kiforgathatnak b zsarolhatnak , aztán te állsz utólag mindent a per meg hosszú dokumentumok nélkül .
2016. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Adózom eddig is adóztam manapság már szerintem senki nem kockáztat. Közjegyzői az nincs de ha nem fizet azonnali felmondás van.
2016. aug. 17. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

Ha jót akarsz, akkor orvossal ne üzletelj. Ha fizetni kell olyanok mint akinek sváb volt az anyja skót meg az apja.

Akkor is ha egyébként havi milliókat keresnek.

Sok vállalkozó megtapasztalta ezt. Persze előtte egyik sem hitte el.

2016. aug. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A racionális döntés a többet keresőnek kiadni, ha egyébként egyformán szimpik. Ha az egyik szimpibb, akkor annak add ki.
2016. aug. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A mérnöknek adtam ki.
2016. aug. 19. 00:26
 8/8 anonim ***** válasza:
mondjuk az orvos állása jóval biztosabb, mint a mérnöké...
2016. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!