Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy tudnak az emberek a...

Hogy tudnak az emberek a belvárosba költözni? (Anyagi szempontból)

Figyelt kérdés
Nagyon sok ember él a belvárosban (Budapest), és a zömükön látom hogy egyszerű emberek, akkor mégis hogy tudnak a belvárosban élni ahol vagyonokba kerülnek a lakások. Persze nem akarok én senkinek a pénztárcájában turkálni, addig amíg nekem nem árt addig senkiről nem érdekel miből keresi a kenyerét. Engem csak az érdekel hogy hogy csinálják, szeretném én is azt tenni. :)

2016. aug. 27. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

4en 50nm-en, mint a jóbarátokban


rezsivel 50 kb

2016. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a kommunizmusban gyakorlatilag ingyen jutottak lakáshoz, melyet késöbb fagyipénzért megvehettek.
2016. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
belváros élhetetlen. A körúti lakások 80% üres. A maradék felében élnek csak.
2016. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, hogy a belváros melyik részéről beszélünk. Emellett sokan ott nőttek fel, és nem úgy költöztek oda.
2016. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Oroklik, pl.

A baratom es en is atlagos keresetuek vagyunk, de muszaj volt koltozzunk. Hat kivettunk egy lakast a Margit koruton, ami jol megkozelitheto helyen van es viszonylag olcso volt. A szukseg nagy ur.

2016. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én azért kerdeztem mert nagyon a belvárosba szeretnék költözni, nagyvárosi lélek vagyok, de nem tudok mert ha nézegetem a kiadó lakásokat a nagykörúton vagy annak a közelében nem találni lakást 180 ezer alatt
2016. aug. 27. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#2esnél az igazság, vagy a két szép szemedért kaptad a tulajdonjogot (anyu-apu, tanács, stb.), vagy szívsz, mert az ottani átlagjövedelemből az ottani átlaglakást nem lehet megfizetni. Külföldi diákok bérelnek ott, meg turistáknak átjátszott kvázi-hotelszobák vannak a lakások helyén.
2016. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott a legtöbb ilyen "suttyó külsejű" inkább örökölt, régen költözött be, vagy többen bérelnek.

Személy szerint mondjuk engem kiráz a hideg a belvárostól (nem lehet parkolni, nem lehet közlekedni, zsúfolt, tele rossz arcúakkal, zajos, szmogos, poros).

2016. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!