Kezdőoldal » Otthon » Kert » Használt Bosch rotak 37...

Használt Bosch rotak 37 akkumulátoros fűnyírómhoz vettem egy 36 Volt 4. 0Ah LI-ION akkumulátort. Teljesen feltöltöttem, ahogy az útmutatóban volt. Kb 40 négyzetméter terület lenyírása alatt le merült az aksi. Mi lehet az oka? Normális ez?

Figyelt kérdés

#36Volt 4 #0LI-ION akkumulátor
2016. ápr. 27. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek az utángyártott akkumulátorok ilyenek. ha veszel egy gépet az abban gyárilag beszerelt akkumulátor az bírja rendesen, de ha az kimegy akkor nagy szerencse kell ahhoz hogy találj az utángyártottak közt olyat ami megközelíti a gyárit.
2016. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen (és más is) akkumulátor nagyon függ a gyártótól. Nekem az ENELOP cég gyártmányai jöttek be.
2016. ápr. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az új akku első feltöltését alacsony árammal ajánlatos végezni. Az adott gépnek a töltőjével pedig a maximummal töltjük, ami a legtöbb akkunak nem használ.
2016. ápr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha amúgyis megválnál tőle, akkor szedd szét és nézd meg mi van benne. Nem valami 18650 szerű kisebb "elemek"? Ha igen akkor azokat lehetne cserélni valami márkásabbra (feltételezve hogy az elektronikája jó). YouTubeon láttam valami ilyet.
2016. máj. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!